Nabídka práce pro ředitele v Ostravě

3 aktuálních volných míst

  • Finanční a projektový manažer

    Pomáháme měnit životy lidem s duš. onemocněním a snižovat následky jejich zdrav. stavu. Zlepšujeme pohled společnosti na lidi s postižením a inspirujeme k otevřenému přístupu a respektu k nemocným. Věříme tomu, co děláme, jsme zapálená parta lidí a svou práci máme rádi. V 1. - 4. MĚSÍCI: Seznámíte se s celou Spirálou a budete se potkávat se zajímav ...

  • Vedoucí kvality / BOZP a PO

    Místo výkonu práce: Střádalů 681/68, Ostrava - Kunčičky Kontakt: e-mailem KPDH strojírna s.r.o. je rodinnou dynamickou firmou s tradicí od roku 2008. Nabízí kompletní dodávku přesných obráběných dílů, svařovaných dílů a lakovaných sestav. Pro výrobu používáme nejmodernější stroje. Kvalitu dílů zajišťuje tým 30 kvalifikovaných zaměstnanců. Požaduj ...

  • Ředitel/ka servisního a logistického centra

    12130 Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací ZamK Pracoviště: Hrušovská 2678/20, Moravská Ostrava Kontakt telefonicky, e-mailem, osobně. Požadujeme aktivní angličtinu a čínštinu.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako ředitel v Ostravě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro ředitele Ostrava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.