Nabídka práce pro recepční v Ostravě

3 aktuálních volných míst

  • Recepční

    Kontakt telefonicky v pracovní dny na č. 777 007 937, osobně Hotel Brioni Ostrava. Hledáme recepční/ho do 4* hotelu. Požadujeme praxi a AJ na komunikativní úrovni. Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování.

  • Recepční, asistent / asistentka

    1. kontakt e-mailem, telefonicky. Tel.: 721 851 100, e-mail: [email protected] Prosíme o zaslání životopisu. Hotel a restaurace Palfrig ve Staré Vsi nad Ondřejnicí okr. Ostrava přijme recepční/ho - asistenta/ku. Požadujeme: znalost anglického jazyka slovem i písmem, příjemné a vstřícné vystupování, spolehlivost a samostatnost Nabízíme: dobré ...

  • Recepční (DPP)

    Kontakt: telefonicky 721 234 619 každé pondělí a středu od 9:00 - 12:00 hod, po té bude upřesněna osobní schůzka. Tel. také na čísle 597 221 268, e-mailem: [email protected] Požadujeme: znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B1 -B2, dobrou znalost práce na PC, zodpovědnost a flexibilitu Zaměstnanecké výhody: Multisport Vhodné i pro ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako recepční v Ostravě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro recepční Ostrava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Recepční Ostrava?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Ostravě na pozici Recepční 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25500 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Recepční Ostrava?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :