Nabídka práce lešenář v Ostravě

2 aktuálních volných míst

  • Pracovník půjčovny lešení a stavební techniky

    1. kontakt e-mailem: [email protected] Požadujeme: manuální zručnost; fyzická zdatnost; samostatnost a zodpovědnost Náplň práce: - rozvoz a návoz vybavení - údržba nářadí a strojů - evidence vybavení, půjčovaného zboží, - montáž a demontáž stavebního vybavení - údržbářské práce Nabízíme: - odpovídající mzdové ohodnocení - persp ...

  • Dělník - půjčovna lešení a stavební techniky

    1. kontakt e-mailem na adresu [email protected] Požadujeme: - manuální zručnost - fyzická zdatnost Náplň práce: - údržba nářadí a strojů - evidence půjčovaného zboží - montáž a demontáž stavebního vybavení - údržbářské práce Nabízíme: - odpovídající mzdové ohodnocení - perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti - podpora ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako lešenář v Ostravě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce lešenář Ostrava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Lešenář Ostrava?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Ostravě na pozici Lešenář 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27500 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Lešenář Ostrava?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :