Nabídka práce pro číšníky a servírky v Ostravě

20 aktuálních volných míst

 • Číšník/Servírka - Barman/ka

  Pracoviště: Hlavní třída 583/103, Ostrava - Poruba V případě zájmu předem volat a domluvit si schůzku. Směnnost: krátký-dlouhý týden dle domluvy.

 • Číšník/Servírka, Barman/ka

  Pracoviště: Smetanovo náměstí 10, Moravská Ostrava V případě zájmu volejte od 8 do 16 hod. nebo se dostavte ososbně od 8 do 16 hod. Požadujeme samostatnost. Výhodou Aj, Rj, praxe.

 • Číšník/servírka

  Místo výkonu práce: Ostrava Třebovice Kontkat: telefonicky do 14 hod, emailem Restaurace Třebovický mlýn hledá na HPP servírku/číšníka s praxí v oboru. Požadujeme spolehlivost, profesionální přístup, pracovitost a příjemné vystupovaní. Práce krátký/dlouhý týden. Mzda 95,- Kč/hod. Nástup ihned. Životopisy zasílejte na trebovickymlyn@seznam.cz ...

 • Číšník/servírka - Barman/ka

  Pracoviště: Kampus Palace, Smetanovo náměstí 3116/10, Moravská Ostrava V případě zájmu pište na e-mail. Není důležitý životopis, důležitá je chuť pracovat. Hledáme číšníky/servírky, barmany/ky, s praxí a zkušenostmi na vedení baru a lidi, kteří začínají po škole nebo nemají dostatek zkušeností do baru specializující se na vynikající kávu, drinky a ...

 • Číšník, servírka

  Místo výkonu práce: Ostrava Radvanice Kontakt: osobně, emailem, telefonicky PO-PÁ 8:00-16 hod. Směnnost: krátký - dlouhý týden Hledámě 2 pracovníky/ce na pozici číšník/servírka - nástup 14. 9. a 30. 9. 2017. Pozice je vhodná pro absolventy středních škol.

 • Servírka/číšník

  Místo výkonu práce: Restaurace u Edisona, U Haldy č.p. 55, Ostrava V případě zájmu volejte na tel. 608 464 442.

 • Číšník/Servírka

  Pracoviště: centrum Ostravy Předem volat a domluvit si schůzku na čísle: 608 158 777. Směny dlouhý - krátký týden. Podmínkou příjemné vystupování, praxe v oboru, baristický kurz vítán.

 • Fresh barista/ka - obsluha raw restaurace

  Místo výkonu práce: Smetanovo náměstí č.p. 3116/10, Moravská Ostrava Kontakt: osobně Smetanovo náměstí č.p. 3116/10, Moravská Ostrava, e-mailem Potřebujeme fresh baristu/ku, který/á je přátelský/á a rád/a komunikuje s lidmi. Člověka, který chce být středem pozornosti a starat se o zákazníky, kteří mají zájem o zdravý životní styl. Někoho, kdo je ...

 • Číšník/Servírka

  Místo výkonu práce: Hostinec ve Dvoře, K sokolovně 135, Vratimov V případě zájmu se dostavte osobně po předchozí tel. domluvě. Požadujeme praxi v oboru alespoň 1 rok, vzdělání nerozhoduje. Směnnost: krátký/dlouhý týden. Mzda je uvedena v čistém. Ke mzdě prémie. Nástup možný ihned.

 • Servírka, číšník

  Příjmeme pro restauraci spolehlivého/spolehlivou a pracovitého/pracovitou servíku/číšníka Hlásit se telefonicky na tel. 603 520 795, 604 717 135. Vyžadujeme spolehlivost, vyučení není podmínkou, preferujeme praxi.

 • Číšník/servírka

  Pracoviště: Šatlava, Ahepjukova 2859/8, Moravská Ostrava V případě zájmu volejte nebo pište na e-mail. Směnnost krátký - dlouhý týden. Požadujeme vzdělání vyučení v oboru.

 • Číšník/Servírka

  Místo výkonu práce: Kulturní Dům Horní Datyně, Vratimovská 224 Kontakt na tel. 602 603 616. Krátký - dlouhý týden.

 • Číšník/servírka

  Pracoviště: Francouzská 6167/5, Ostrava - Poruba V případě zájmu pište na e-mail: prace@lch.cz Praxe v oboru požadována. Zaměstnanecké výhody: Moderní prostředí- nová restaurace (bývalá Viktorka); týmová spolupráce; budete oceněni dle zkušenosti a praxe 1200 Kč/směna.

 • Číšník/servírka v herně

  Volat předem a domluvit si schůzku na tel.č. 603 858 781, volejte prosím pouze v době Po - Pá 9:00 - 15:00 hod. Vhodné i pro OZP. Obsluha baru a výherních automatů. Požadavky: praxe s automaty Poloviční úvazek. Nástup ihned !

 • Číšník, servírka

  Místo výkonu práce: Kolejní č.p. 3254/2 Moravská Ostrava Kontakt: e-mail markatprofi@gmail.com Náplň práce: obsluha hostů, servírování a podávání jídel a nápojů, dokončování pokrmů, komunikace se zákazníky, inkasování plateb zákazníků - práce s pokladnou. Úklid použitého nádobí a udržování pořádku restaurace. Požadavky: zdravotní průkaz, ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako číšník, servírka v Ostravě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro číšníky a servírky Ostrava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.