Nabídka práce pro pokojské v Olomouci

5 aktuálních volných míst

 • Uklízeč/uklízečka, pracovník/pracovnice obchodního provozu

  Nástup možný ihned. Kombinace pracovní pozice uklízečky a pracovnice obchodního provozu ve školní výdejně. Celkový úvazek 1. Pracovní doba od 11:30 do 20:00 hodin. Kontakt POUZE emailem nebo telefonicky.

 • Pokojská

  Kontakt POUZE e-mailem. Požadavky na pracovníka: spolehlivost, pečlivost a samostatnost, znalost ukrajinského jazyka - výhodou. Náplň práce: práce spojené s péčí o pokoje a jejich příslušenství na podnikové ubytovně, včetně úklidu a výměny ložního prádla. Pracovní doba po - pá 5:30 - 13:30. Zam. výhody: Výkonové odměny, dotované stravování v areá ...

 • Uklízeč/uklízečka

  Jedná se o úklidové práce v kultivovaném prostředí školy na plný úvazek 8 hod./den v dělené směně 6.00 - 10.00 hod. a 12.00 - 16.00 hod. odpolední směně se začátkem od 12.00 hod. - lze dohodnout posunutí začátku odpolední části směny. Práce je přiměřeně ohodnocena osobním příplatkem a odměnami. Zaměstnanecké výhody: školní obědy na pracovišti K ...

 • Pokojská

  Zajišťování úklidu hotelových pokojů a hotelových vnitřních i venkovních prostor. Příjemné pracovní prostředí. Požadujeme: Smysl pro pořádek, čistotu a spolehlivost, vstřícnost vůči hostům i kolegům, pracovitost a loajalitu. První kontakt je možný POUZE e-mailem.

 • Uklízeč/ka

  Kontakt je možný POUZE telefonicky v pracovní dny od 9:00 hod do 15:00 nebo e-mailem. Pracovní doba: 6:00 - 14:30 Možnost plného nebo zkráceného úvazku (20 - 40 hodin týdně). Doba určitá nebo neurčitá dle domluvy.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pokojská v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pokojské Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pokojská Olomouc?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Olomouci na pozici Pokojská 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 22000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19295 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 110 Kč do 110 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 110 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pokojská Olomouc?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :