Nabídka práce ošetřovatel zvířat, chovatel v Olomouci

6 aktuálních volných míst

 • Dojič/dojička

  Nástup možný ihned Směnnost + So, Ne Zam. výhody: příspěvek na penzijní fond, příspěvek na obědy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou ze sociálního fondu. První kontakt je možný POUZE telefonicky.

 • Pomocný ošetřovatel skotu

  Nástup možný ihned. Pracovní doba Po - Pá od 5:00 do 13:30 hod. Náplň práce - zajišťování provozu farmy v rámci zoohygieny ve stájích skotu - čištění napajedel (ruční práce) - přihrnování krmení traktorem - nahrnování objemných a sypkých krmiv nakladačem Požadavky - řidičský průkaz sk. T - strojnický průkaz na kolový nakladač - samostatnost, spole ...

 • Dojení a ošetřování krav

  Nabízíme: měsíční mzdu od 30.000 - 35.000 Kč (dle zkušeností a prokázaných dovedností) + osobní ohodnocení (dle zkušeností a prokázaných dovedností). Dlouhodobá práce na plný úvazek na dobu určitou s následným přechodem na neurčitou. Požadujeme: kladný přístup k práci a ke zvířatům, práce v sobotu a v neděli, vhodnější pro osoby z blízké dojezdové ...

 • Pracovní jezdec/jezdkyně

  Požadujeme víceleté jezdecké zkušenosti, řidičský průkaz, pečlivost, pracovitost a kladný vztah ke zvířatům. Nabízíme dlouhodobý pracovní poměr, příjemné pracovní prostředí, možnost účasti na závodech a další bonusy. Kontakt POUZE emailem.

 • Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

  2 směny, noční provoz. Smlouva na dva roky s možností prodloužení. Zam. výhody: Služební mobilní tarif. Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

 • Ošetřovatel/ošetřovatelka skotu

  Pracoviště: Farma chovu dojnic Štarnov a Bohuňovice. Požadujeme: Dobré pracovní návyky. Řidičské oprávnění B, T výhodou. Kontakt POUZE telefonicky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako ošetřovatel zvířat, chovatel v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce ošetřovatel zvířat, chovatel Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Ošetřovatel zvířat, Chovatel Olomouc?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Olomouci na pozici Ošetřovatel zvířat, Chovatel 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23640 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27808 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Ošetřovatel zvířat, Chovatel Olomouc je 150 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Ošetřovatel zvířat, Chovatel Olomouc?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :