Nabídka práce pro chovatele a ošetřovatele zvířat v Olomouci

6 aktuálních volných míst

 • Pracovník v ŽV - naháněč skotu

  Nástup možný IHNED. Kladný přístup ke zvířatům, práce v sobotu, neděli a o svátcích, praxe vítaná, ale není podmínkou. Vyžadujeme řidičský průkaz skupiny T. Pracovní doba: ranní směna od 3,00 - 12,00 hodin, odpolední směna od 15,00 - 18,30 hodin. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Dojení a ošetřování krav

  Nabízíme: měsíční mzdu od 30.000 - 35.000 Kč (dle zkušeností a prokázaných dovedností) + osobní ohodnocení. Dlouhodobá práce na plný úvazek na dobu určitou s následným přechodem na neurčitou. Požadujeme: kladný přístup k práci a ke zvířatům, práce v sobotu a v neděli, vhodnější pro osoby z blízké dojezdové vzdálenosti, spolehlivost. Vzdělání zemědě ...

 • Ošetřovatel/ka prasnic, prasat

  Nástup možný ihned. Praxe i řidičský průkaz vítány, životopis, dobrý vztah ke zvířatům, spolehlivost. Kontakt je možný POUZE telefonicky (6.00 - 14.30 hod.) nebo e-mailem.

 • Ošetřovatel skotu

  Nástup možný ihned. První kontakt je možný POUZE telefonicky od 6:00 do 15:00 hod.

 • Dojič, dojička

  Nástup možný ihned. Směnnost (dělené směny)+So,Ne První kontakt POUZE telefonicky.

 • Pracovník/pracovnice v ŽV

  Nástup možný ihned. Kladný přístup ke zvířatům, práce v sobotu a v neděli, praxe vítána, ale není podmínkou. Pracovní doba od 5,30 - 14,00 hodin. Kontakt POUZE e-mailem nebo telefonicky v době od 7:00 hod do 13:00 hod.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako chovatel, ošetřovatel zvířat v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro chovatele a ošetřovatele zvířat Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Chovatel, Ošetřovatel zvířat Olomouc?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Olomouci na pozici Chovatel, Ošetřovatel zvířat 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 26750 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Chovatel, Ošetřovatel zvířat Olomouc?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :