Nabídka práce pro chovatele a ošetřovatele zvířat v Olomouci

5 aktuálních volných míst

 • Chovatel a ošetřovatel koní

  Pracoviště: Nové Zámky č.p. 3, Mladeč. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Pracovník/ce chovu skotu

  Pracoviště: Medlov č.p. 238. Nástup možný ihned. Směnnost + SO, NE. ŘP sk. T. Nabízíme sociální fond (příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na obědy, příspěvek na dovolenou ze sociálního fondu, 5 týdnů dovolené). První kontakt je možný POUZE telefonicky.

 • Chovatel/ka a oštřovatel/ka prasat

  Pracoviště: Zemědělské družstvo Haňovice - středisko chovu prasat Sobáčov. Pracovní úvazek 7hod./denně, 1x za tři týdny sobota a neděle. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté doba neurčitá. První kontakt možný POUZE telefonicky!

 • Chovatel/ka drůbeže

  Pracoviště: drůbežárna, Brníčko č.p. 1163. Prac. poměr na dobu určitou. Požadavky: dobrý zdravotní stav a spolehlivost. Práce PO - NE, ráno 6:00 - 7:00 do 14:30 hod. Výkon zaměstnání vč. SO + NE + svátky. Zaměstnanecké výhody: naturálie (maso + vejce), příspěvek na dopravu + stravenky. První kontakt POUZE telefonicky PO - PÁ od 8:00 - 14:00 hod. ...

 • Ošetřovatel/ka

  Pracoviště: Neředín č.p. 726 (areál letiště) Olomouc. Pracovník v útulku pro zvířata. Ošetřovatel- střídač pracovní doba od 8.00 do 16.00, po dobu dovolených nebo nemocí zástup kdy je pracovní doba ranní od 6.00 do 18.00, odpolední od 8.00 do 20.00, krátký a dlouhý týden. Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, kynologické znalosti, práce na PC, ko ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako chovatel, ošetřovatel zvířat v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro chovatele a ošetřovatele zvířat Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.