Nabídka práce pro stavební dělníky v Náchodě

16 aktuálních volných míst

 • Pomocná síla na stavbě + údržba budovy

  Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dohoda o provedení práce. Směnnost: jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Náplň práce: přípravné práce pro zakázky, pomoc technikovi na místě zakázky - pomocná síla (částečný úvazek), montáže ČOV, údržba budov - příprava pro řemeslníky, menší opravy (nutná manuál ...

 • Stavební dělník / stavební dělnice

  Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky), jednosměnný provoz. Pracovní náplň: stavební práce, terénní úpravy. Zaměstnanecké výhody: zajištění ubytování. Kontakt osobně po předchozí telefonické dohodě. Kontaktní osoba pan Pohl Břetislav, tel.: +420 773 205 194 (Po - Pá od 08:00 do 16:00 hod.).

 • Kvalifikovaný stavební dělník / kvalifikovaná stavební dělnice hlavní stavební výroby

  Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Požadavky: spolehlivost, pracovitost, vítána praxe v oblasti stavebnictví. Kontakt - pan Kharbaka Yuriy, tel.: 7776 125 635, e-mail: [email protected] (pro zaslání životopisu).

 • Stavební dělník / stavební dělnice hlavní stavební výroby

  Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Požadavky: odpovídající zdravotní stav - fyzicky namáhavá práce, práce na stavbách a ve výškách; mobilita; pečlivost a odpovědnost; výhodou řidičské oprávnění sk. B a částečná znalost RJ. Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování pro zahraniční pracovníky. Kontakt telefonicky - pan Burda Jiří, ...

 • Pomocné práce ve stavebnictví

  POMOCNÉ PRÁCE VE STAVEBNICTVÍ - pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Jedná se o pomocné práce, kopání, sekání, bourání a práce s izolačním materiálem - vata. Kontakt: p. Flipcik Mirce Milan, tel.: 605 754 510 - DOPOLEDNE, e-mail: [email protected] (zaslání životopisu). Místo výkonu práce: Celá ČR. ...

 • Kvalifikovaný stavební dělník hlavní stavební výroby / kvalifikovaná stavební dělnice hlavní stavební výroby

  Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy / absolventky. Požadavky: flexibilita, spolehlivost. Kontakt - p. Hasynets Stepan, tel.: 776 409 339, e-mail: [email protected] (pro zaslání životopisu). Místo výkonu práce: celá ČR.

 • Stavební dělník / dělnice

  CZ-ISCO: 71195 STAVEBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Požadavky: odpovídající zdravotní stav, pracovní zdravotní prohlídka, beztrestnost, mobilita, pečlivost a odpovědnost, výhodou částečná znalost RJ, popř. moldavštiny, ukrajinštiny, angličtiny. Zaměstnanecké výhody: zajištění ubytování. Kontakt telefoni ...

 • Stavební dělník/dělnice hlavní stavební výroby

  STAVEBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE HLAVNÍ STAVEBNÍ VÝROBY - práce na stavbách a ve výškách. Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Požadavky: odpovídající zdravotní stav - fyzicky namáhavá práce, řidičské oprávnění sk. B, mobilita, pečlivost a odpovědnost, výhodou částečná znalost RJ. Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování. Kontakt telefo ...

 • Stavební dělník / dělnice

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pružná pracovní doba. Kontakt: [email protected] (pro zaslání životopisu). Místo výkonu práce: Říkov 3, 552 03 Česká Skalice.

 • Dělník / dělnice v oblasti výstavby budov

  Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Kontakt zasláním životopisu na e-mail: [email protected] Místo výkonu práce: Hronov č.p. 1020, 549 31 Hronov.

 • Dělník / dělnice ve stavebnictví

  Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Řidičský průkaz sk. B výhodou, zkušenosti s obklady vítány. Kontakt - Ing. Joudal Jan; tel.: 733 739 823, e-mail: [email protected] (zaslání životopisu). Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj.

 • Dělník / dělnice na stavbě

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Kontakt telefonicky - p. Buldin Igor, tel.: 608 358 761. Místo výkonu práce: celá ČR.

 • Stavební dělník/dělnice

  Kontakt telefonicky - Ing. Stolin Zdeněk, tel.: 736 231 213. Místo výkonu práce: celá ČR.

 • Stavební dělník/dělnice

  Náplň práce: samostatná stavební činnost. Vhodné pro manuálně zručné uchazeče, výhodou znalost práce v oblasti zedník, SDK, tesařské práce, zámečnické práce. Zaměstnanecké výhody: systém firemních benefitů. Kontakt zasláním životopisu na e-mail: [email protected] MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Královéhradecký kraj. *

 • Stavební dělník / stavební dělnice

  Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Kontakt - pan Kriššák Michal, tel.: 720 550 491, e-mail: [email protected] (pro zaslání životopisu).

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavební dělník v Náchodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro stavební dělníky Náchod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Stavební dělník Náchod?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Náchodě na pozici Stavební dělník 15 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 23640 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 20279 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 200 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 175 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Stavební dělník Náchod?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :