Nabídka práce lešenář v Moravskoslezském kraji

5 aktuálních volných míst

 • Lešenář - Tryskač - Lakýrník

  Pracoviště dle zakázek celý Moravskoslezský kraj Praxe v oboru výhodou. ŘP. sk B a C výhodou. Požadavky: - spolehlivost, pracovitost, pravidelná docházka do práce. Způsob kontaktu: telefonicky (po-pá 8:00-17:00) nebo e-mailem.

 • Lešenáři - pomocní lešenáři

  Praxe výhodou, není však podmínkou. Hledáme zodpovědné zaměstnance s chutí pracovat, vše ostatní zaučíme. Způsob kontaktu: telefonicky nebo e-mailem.

 • Lešenáři

  A16 z:25/8/2022 a:31/8/2023 Požadujeme: Popis práce - výstavba trubkového lešení při opravách a údržbě technologického zařízení v průmyslových závodech. Požadujeme: - lešenářský průkaz. Nabízíme: - 13. plat, - 14. plat, - stravenky, - 5 týdnů dovolené, - příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění, - Multisport kartu, - náborový přísp ...

 • Pracovník půjčovny lešení a stavební techniky

  1. kontakt e-mailem: [email protected] Požadujeme: manuální zručnost; fyzická zdatnost; samostatnost a zodpovědnost Náplň práce: - rozvoz a návoz vybavení - údržba nářadí a strojů - evidence vybavení, půjčovaného zboží, - montáž a demontáž stavebního vybavení - údržbářské práce Nabízíme: - odpovídající mzdové ohodnocení - persp ...

 • Dělník - půjčovna lešení a stavební techniky

  1. kontakt e-mailem na adresu [email protected] Požadujeme: - manuální zručnost - fyzická zdatnost Náplň práce: - údržba nářadí a strojů - evidence půjčovaného zboží - montáž a demontáž stavebního vybavení - údržbářské práce Nabízíme: - odpovídající mzdové ohodnocení - perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti - podpora ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako lešenář v Moravskoslezském kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce lešenář Moravskoslezský kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Lešenář Moravskoslezský kraj?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Moravskoslezském kraji na pozici Lešenář 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 29400 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Lešenář Moravskoslezský kraj?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :