Nabídka práce pro konstruktéry v Mladé Boleslavi

4 aktuálních volných míst

 • CAD Engineer

  Prvotní kontakt: e-mail: [email protected] Co bude náplní tvé práce? Budeš se věnovat vývoji a konstrukci dílů, tvorbě výkresové dokumentace i 3D modelování, a to v různých průmyslových odvětvích. Naši klienti jsou sice převážně z automobilového průmyslu, ale výjimka potvrzuje pravidlo a proto máme mnohdy i tu čest spolupracovat s významnými ...

 • Koordinátor projektů

  Prvotní kontakt: e-mail: [email protected] Co bude náplní tvé práce? - Koordinace projektů - Sledování jednotlivých projektů - Koordinace pracovní a projektové skupiny v německém jazyce nebo anglickém jazyce - Komunikace cílů - Vyhodnocování produktových změn z hlediska času a nákladů - Průběžná dokumentace - Reporting průběžných stavů projek ...

 • Projektoví manažeři

  Místo výkonu práce: Na Šafranici č.p. 109/1 Mladá Boleslav III 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: e-mail: [email protected] Nutná aktivní znalost hindštiny, maráthštiny, anglického a německého jazyka. Dále je zde nutná znalost automobilového průmyslu. Praxe ve VW je výhodou.

 • Vývojový technik - konstruktér

  Prvotní kontakt: E-mail: [email protected] ÚSO elektrotechnické nebo strojní, VŠ výhodou -znalost AJ požadovaná, NJ výhodou, znalost ČJ podmínkou -uživatelská znalost MS OFFICE - excel, power point, ms teams -praktická znalost některého z programů Catia V5. EB Cable nebo LDorado dle Vobes+ -technické myšlení, znalost auto-elektricky výho ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako konstruktér v Mladé Boleslavi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro konstruktéry Mladá Boleslav je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Konstruktér Mladá Boleslav?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Mladé Boleslavi na pozici Konstruktér 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 60000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 40875 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Konstruktér Mladá Boleslav?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :