Nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů v Lounech

2 aktuálních volných míst

  • Traktorista-opravář

    místo výkonu práce: Pnětluky 23, Podlesí jedná se o práci v zemědělství, kde je pracovní doba závislá i na konkrétní fázi vegetace, v případě sklizňových prací potřeba flexibilní přesčasové práce výhody: podíly na hospodářském výsledku, příspěvek na stravování kontakt: telefonicky na č. 602208759 od 7,00 do 8,00 hod, osobně na uvedené adrese ...

  • Traktorista/traktoristka

    místo výkonu práce: chmelnice, pole a hospodářské objekty v k.ú. Lišany u Žatce, Dolejší Hůrky, Levonice, Skupice u Postoloprt náplň práce: traktorista požadavky: ŘP sk. T dobrý zdravotní stav, výborná fyzická kondice pro práci na polích, výkonnostní prémie kontakt: osobně každý den od 9,00 do 11,00 hod

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič v Lounech. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů Louny je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič zemědělských strojů Louny?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Lounech na pozici Řidič zemědělských strojů 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23640 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25570 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič zemědělských strojů Louny?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :