Nabídka práce pro stavební dělníky v Litoměřicích

15 aktuálních volných míst

 • Přípravář/ka, rozpočtář/ka

  Jsme stavební firma, která se zabývá bezvýkopovými opravami potrubí. Nabízíme práci na HPP na pozici přípravář - rozpočtář. Požadujeme zodpovědnost, samostatnost,znalost Word, Excel, výhoda program KROS, ochotu učit se nové věci, řidičský průkaz sk. B. Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

 • Dělník/dělnice - sanační technik/technička

  jsme stavební firma, která se zabývá bezvýkopovými opravami potrubí. Požadujeme: zodpovědnost, manuální zručnost, ochotu učit se nové věci. Výhodou: ŘP sk. C, E, svářečský průkaz - železo, umělá hmota. Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo telefonicky.

 • Dělníci výroby

  směnnost: jednosměnný provoz, třísměnný provoz. Požadujeme: - dobrý zdravotní stav - fyzickou zdatnost - ochotu pracovat ve směnném provozu - výroba a kontrola kvality betonových výrobků, příprava a údržba forem pro zalévání - směny: ranní 6.00-14.30 hod., odpolední 14.00-22.30 hod., noční 22.00-6.30 hod. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e- ...

 • Dělník /dělnice výroby

  místo výkonu práce: Velké Žernoseky č.p. 184 412 01 Litoměřice. Požadujeme: - fyzickou zdatnost - dobrý zdravotní stav - ochotu pracovat ve směnném provozu - výroba a kontrola kvality betonových výrobků, příprava a údržba forem pro zalévání - směny: ranní 6.00-14.30 hod., odpolední 14.00-22.30 hod., noční 22.00-6.30 hod. Nabízíme: závodní strav ...

 • Dělník/dělnice na stavbě

  Místem výkonu práce jsou Litoměřice a obce v blízkém okolí (zaměstnavatel zajišťuje dopravu). Po zapracování zvýšení hodinové mzdy. Způsob prvního kontraktu: - e-mailem - telefonicky v pracovní dny od 7.00 -17.00 hod. - osobně po předchozí telefonické domluvě.

 • Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

  náplň práce: demolice budov a jiných staveb. Výstavba dočasných kovových a dřevěných lešení na staveništích. Zednické a bourací práce. Další řemeslné práce. Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky Po-Pá - 10.00 -14.00 hod., osobně pouze po telefonické domluvě.

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  dle zakázek v Ústeckém kraji, Středočeském kraji a v Praze.Těžká fyzická práce, manipulace se stavebním materiálem ( odvoz suti, bourání...aj. ). Pracovní cesty z Litoměřic, s denním návratem zpět do Litoměřic. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky každý pracovní den od 9.00h. do 12.00h.

 • Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

  náplň práce: demolice budov a jiných staveb. Výstavba dočasných kovových a dřevěných lešení na staveništích. Zednické a bourací práce. Další řemeslné práce. Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky Po-Pá - 10.00 -14.00 hod.

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  Požadovaná profese: zedník, obkladač, štukatér, tesař, pokrývač, stavební truhlář, montér suchých staveb - sádrokartonář (zaškolíme). Nepožadujeme žádné jiné požadavky. ŘP - B výhodou. Možnost svozu z Litoměřic i z Roudnice nad Labem. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky a osobně ve všední dny od 7.00h. do 8.00h. ...

 • Lešenář/lešenářka

  pracovní doba od 7:00 do 15.00 hodin. Náplň práce: lešenářské práce, práce ve výškach, montáž, demontáž lešení, organizace a třídění lešenářského materiálu, podavačské práce, modifikace a úpravy lešení. Po zapracování proběhne školení pro lešenářský průkaz. Vstupní školení BOZP podstoupí každý zaměstnanec. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: os ...

 • Lešenář/lešenářka

  pracovní doba od 7:00 do 15.00 hodin. Náplň práce: lešenářské práce, práce ve výškach, montáž, demontáž lešení, organizace a třídění lešenářského materiálu, podavačské práce, modifikace a úpravy lešení. Po zapracování proběhne školení pro lešenářský průkaz. Vstupní školení BOZP podstoupí každý zaměstnanec. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: os ...

 • Stavební dělník/stavební dělnice

  Stavební práce - omítky, zdění, betonování, bourání, obkladačské práce, podlahy Požadujeme: - pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost, soběstačnost, flexibilita. Zaměstnanecké výhody : ubytování pro celou rodinu zajištěno v případě pracovníka, který je utečenec před válkou. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky. ...

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  místo výkonu práce dle zakázek v okrese Litoměřice. Výjezdní místo na uvedené adrese.Pomocné stavební práce. Výkopové práce při stavbách rodinných domů. Malování, natírání uvnitř domů. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky, osobně každou středu od 14.00.h. do 15.00h.

 • Pomocní dělníci na stavbě

  Práce na stavbách v Litoměřicích a okolí, řidičský průkaz sk. B, výhodou, odvoz zajištěn. Zemní práce - hloubené vykopávky, odkopávky, bourací práce, pomocné stavební práce. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: osobně Po a St od 9.00h. do 10.00h., Tylova 6.,Ltoměřice.

 • Stavební dělník/dělnice elektroinstalačních prací

  Výhodou: ŘP - B. Náplň práce: Provádění kabelizací a vrchního vedení na hladině NN a VN, výstavba trafostanic. Placená cesta do práce i z práce. Prémie k základní mzdě. Možnost rekvalifikace v oboru elektromontér placená zaměstnavatelem. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 7.00h. do 14.00h.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavební dělník v Litoměřicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro stavební dělníky Litoměřice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Stavební dělník Litoměřice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Litoměřicích na pozici Stavební dělník 14 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 15200 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 23999 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 120 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 120 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Stavební dělník Litoměřice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :