Nabídka práce pro sklidníky v Litoměřicích

18 aktuálních volných míst

 • Skladový manipulant s VZV, až 28 000 Kč, zálohy kdykoliv!

  Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Sulejovicích u Lovosic, hledáme skladníky - řidiče VZV na dlouhodobou spolupráci. Náplň práce: • rozmanitá práce na skladě • práce s VZV • vykládky a nakládky přepravních vozidel • skenování a třídění zásilek • pol ...

 • Skladník/skladnice

  skladní zajištuje objednávky a nákup potravin, odpovídá za jejich správné převzetí, ukládání a skladování, vede skladové hospodářství, normování, zpracovává uzávěrku spotřeby potravin, měsíční rekapitulaci, kontroluje spotřební koš. Praxe v oboru výhodou. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.

 • Skladník/skladnice

  Náplň práce : příjem a expedice zboží pomocí techniky, různorodá činnosti dle sezóny. Očekáváme : zodpovědnost, ochotu pracovat venku, manualní zručnost, řidičské oprávnění VZV. Výhodou : praxe v oboru, řidičské oprávnění na nakladač, skupina B, C. Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

 • Pomocní skladníci

  Pro náš sklad v Bohušovicích nad Ohří hledáme pomocné síly na balení, lepení krabic, kompletování objednávek, příprava objednávek…atd. Požadujeme samostatnost, časovou flexibilitu a znalost práce na Pc. První kontakt e-mailem.

 • Skladník/skladnice/obsluha manipulačních vozíků

  náplň práce: fyzicky náročná práce, práce náročná na koncentraci a pečlivost, zvedání a manipulace s těžkými břemeny, obsluha manipulačních vozíků. Požadujeme dobrý fyzický stav. Způsob prvního kontaktu: - e-mailem - telefonicky každé úterý od 8.00 - 10.00 hod.

 • Operátor/operátorka na středisko mezisklady

  Co u nás budete dělat? Zajišťovat včasné dodání výrobků mezi jednotlivými výrobními procesy. Manipulovat s boxy, vozíky, paletami a kontejnery. Načítat čárové kódy. Co oceníme? Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, důležitá je kontrola a kvalita odváděné práce Schopnost a ochotu se učit Alespoň základní vzdělání. Vše potřebné Vás rádi naučíme. Do ...

 • Operátor/operátorka na středisko logistiky

  Co u nás budete dělat? Připravovat výrobky pro finální expedici k zákazníkovi. Manipulovat s boxy, vozíky a paletami. Načítat čárové kódy. Co oceníme? Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, důležitá je kontrola a kvalita odváděné práce Schopnost a ochotu se učit Alespoň základní vzdělání. Vše potřebné Vás rádi naučíme. Dobrý zdravotní stav Ochotu ...

 • Operátor/operátorka na středisko logistiky

  Co u nás budete dělat? Připravovat výrobky pro finální expedici k zákazníkovi. Manipulovat s boxy, vozíky a paletami. Načítat čárové kódy. Co oceníme? Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, důležitá je kontrola a kvalita odváděné práce Schopnost a ochotu se učit Alespoň základní vzdělání. Vše potřebné Vás rádi naučíme. Dobrý zdravotní stav Ochotu ...

 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  náplň práce: - příprava zboží pro expedici (Picker) - přijímání vráceného zboží od zákazníků, komunikace se zákaznickým servisem a dopravci - spolupráce s ostatními odděleními skladu - příjem, výdej, výroba, kvalita - provádění denní inventarizace zásob - práce se skenerem Požadujeme: - min. vzdělání střední odborné (vyučen) - výpis z rejstříku tr ...

 • Referent/referentka logistiky příjmu

  NÁPLŇ PRÁCE: ˘ komunikace se zákazníky ˘ zpracování objednávek a požadavků zákazníka ˘ příprava dokumentace k zásilkám ˘ komunikace s přepravními společnostmi ˘ evidence vratných obalů ˘ správa zákaznických portálů ˘ příprava podkladů pro celní řízení ˘ úzká spolupráce s Expedicí ˘ příprava podkladů pro odd. Plánování POŽADUJEME: ˘ SŠ (ekonomické ...

 • Seřizovač/seřizovačka/operátor/operátorka stroje OKUNO

  požadujeme: - zkušenost s řízením motor. vozíku vítána - manuální zručnost - chuť učit se novým věcem -NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Nabízíme: - zajímavou práci v mezinárodní společnosti. Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo telefonicky od 7.00 - 15.00 hod.

 • Řidič/řidička, skladník/skladnice

  ŘP - B, znalost elektromateriálu výhodou, nikoliv podmínkou, spolehlivost, flexibilita, znalost práce na PC, čtečky. Stravenkový bonus. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.

 • Referent/referentka logistiky příjmu

  NÁPLŇ PRÁCE: - kontrola správnosti dat v DCI+ systému - kontrola včasnosti dodávek dle plánu oddělení PC plánování - denní kontrola skladových zásob - denní komunikace s dodavateli - evidence a tvorba kanbanů - denní aktualizace kontrolních tabulek POŽADUJEME: - SŠ, praxe v oboru administrativy výhodou - angličtina na komunikativní úrovni - ...

 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  11tihodinové směny + 1hod.pauza, krátký - dlouhý týden, jeden týden 22 hodin a druhý týden 55 hodin. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.

 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  Zodpovědná a aktivní práce v logistice - budete se starat o naskladňování a vyskladňování zboží, kontrolovat počet a uskladnění - kompletujeme a kontrolujeme objednávky pro naše zákazníky - někdy lepíme štítky, jindy vykládáme nebo nakládáme kamion, balíme zboží, po zaučení jezdí proškolení zaměstnanci na vozících. Práce ve třísměnném provozu. Způs ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako skladník v Litoměřicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro sklidníky Litoměřice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Skladník Litoměřice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Litoměřicích na pozici Skladník 17 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 14000 Kč do 29000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 22595 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 135 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Skladník Litoměřice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :