Nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů v Litoměřicích

4 aktuálních volných míst

 • Řidič/ka traktoru

  požadujeme: - řidičské oprávnění skupiny T. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatel telefonicky nebo e-mailem.

 • Traktorista/ traktoristka

  Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky.

 • Traktorista/traktoristka/řidič/řidička a obsluha zemědělských strojů/ řidič/řidička nákladního automobilu

  náplň práce: řízení traktoru, postřikovače, včetně setí a orby, přeprava zemědělských produktů (obiloviny), provádění údržby a čištění mechanizace, odpovědnost za svěřenou techniku. Obsluha pojízdného mlecího a míchacího zařízení MX 2000 Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, časovou flexibilitu, kladný přístup k práci. Nabízíme: možnost ...

 • Traktorista/traktoristka

  ŘP -B,T nutný. Svářečský průkaz, průkaz strojníka, průkaz VZV, zkušenosti v zemědělství - to vše je výhodou. Stravenky, 5 týdnu dovolené, příspěvek na penzijní spoření. Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně, telefonicky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič v Litoměřicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů Litoměřice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič zemědělských strojů Litoměřice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Litoměřicích na pozici Řidič zemědělských strojů 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 24000 Kč do 45000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 33167 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 160 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 155 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič zemědělských strojů Litoměřice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :