Nabídka práce pro prodavačky / prodavače v Litoměřicích

12 aktuálních volných míst

 • Brigádník (ž/m) - převážně práce za obslužným pultem, Litoměřice

  - Tvoje království bude za pultem v úseku lahůdek a uzenin - Díky tvé práci najdou naši zákazníci vždy dostatek zboží na pultech - Čerstvost je základ, proto budeš také dohlížet na kontrolu kvality a cenového značení - Pravidelná komunikace se zákazníky při práci na obslužných pultech - Další různorodé úkoly, které souvisí s prací v obchodě Požadu ...

 • Prodavač/ka

  Místo výkonu práce: Dostojevského 471/8, 400 01 Ústí nad Labem - Předlice Znalost vietnamského jazyka výhodou Kontakt: telefonicky

 • Prodavači smíšeného zboží

  práce na pokladně, zvedání břemena nad 15 Kg, znalost vietnamského jazyka výhodou. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky, osobně Pá od 14.00 h. do 16.00 h.

 • Prodavač/prodavačka nových vozů

  - prodej nových vozů - jednání se zákazníky, práce na PC - řidičský průkaz skupiny B - bezúhonnost, pracovitost, cílevědomost, spolehlivost, flexibilita, soběstačnost, příjemné vystupování BEZ DOPORUČENEK! Prosíme pouze o zasílání životopisů od uchazečů na níže uvedený email. První kontakt: e-mailem zaslat životopis. ...

 • Prodavač/ka, florista/ka

  do květinářství hledáme novou kolegyni s kreativním cítěním a láskou ke květinám. Požadujeme: - kladný vztah ke květinám - minimální středoškolské vzdělání - zodpovědný přístup s chutí se učit novým věcem a stále se rozvíjet - samostatnost, kreativní myšlení - schopnost jednat s lidmi - základní znalost PC Vyučení a praxe v oboru není podmínkou - ...

 • Prodavač/prodavačka

  požadujeme: praxe a zkušenost s pultovým prodejem, znalost obchodního jednání. Komunikativnost. Aktivita. Pracovní doba: Po - Pá 8.30 - 13.00 hod., 13.30-17.30 hod. - obden, So 8.30 -12.00 hod. - obtýden. Způsob prvního kontaktu: telefonicky Po - Pá dopoledne mezi 8.00 - 10.00 hod.

 • Prodavač/prodavačka ve specializované prodejně e-cigaret

  požadujeme praxi v prodeji. Ideálně znalost e-cigaret. Výhody: zaměstnanecké slevy na sortiment společnosti, osobní ohodnocení dle prodeje. První způsob kontaktu zaměstnavatele emailem: [email protected] .

 • Prodavači smíšeného zboží

  aktivní znalost AJ výhodou. Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně v Po od 10.00h. do 11.00 h.

 • Prodavači smíšeného zboží

  jedná se o fyzicky náročnou práci, prodejna smíšeného zboží, zvedání břemen nad 20 kg. Znalost vietnamského jazyka výhodou. Způsob kontaktování zaměstnavatele: každý pátek od 14.00 h. do 16.00 h. na prodejně.

 • Prodavači potravinářského zboží

  místo je vhodné pro osoby se zdravotním postižením, zaměstnavatel je uznán na chráněném trhu práce. Náplň práce: prodej zboží zaměstnancům a odsouzeným, příjem zboží. Výhodou: znalost práce na PC. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky od 8.00h. do 16.00h.

 • Prodavač/prodavačka kebabu

  krájení zeleniny, práce na pokladně, komunikace se zákazníkem, kompletace jídel, příprava a prodej kebabu. Způsob kontaktování zaměstnavatele. osobně, telefonicky.

 • Prodavači potravinářského zboží

  Požadujeme: - komunikativní, pečlivost, zodpovědnost - vietnamština výhodou Náplň práce: - komunikace se zákazníky, starat se o jejich spokojenost, doplňování zboží, obsluha u kasy. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní jednání.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako prodavačka v Litoměřicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro prodavačky / prodavače Litoměřice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Prodavačka Litoměřice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Litoměřicích na pozici Prodavačka 11 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 10000 Kč do 36000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 21155 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 165 Kč do 165 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 165 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Prodavačka Litoměřice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :