Nabídka práce pro vychovatele v Liberci

3 aktuálních volných míst

  • Dvojjazyčný/á asistent/ka s kompetencí výuky matematiky

    Jedná se o práci s dětmi cizinci především uprchlíky z Ukrajiny, kteří budou zařazeni do jednotlivých tříd dle věku. Asistent organizuje jejich začlenění, podílí se na doučování především v hodinách matematiky, ale i jiných předmětech, spolupracuje s učiteli, kteří děti učí český jazyk a jiné předměty. Vyžadována je znalost ukrajinštiny na úrovni r ...

  • VYCHOVATEL/KA ŠD - montessori oddělení

    Kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb. - zákon o pedagogických pracovnících Pracovní poměr na dobu určitou do 31.8.2023 s možností prodloužení na dobu neurčitou Hlásit se e-mailem

  • CHŮVA v dětské skupině

    SŠ obor sociální nebo zdravotní, popř. kurz na chůvu Práce na 2 směny: 1. směna 7.00-15.00 a 2. směna 9.00-17.00 hod

Pomůžeme vám s hledáním práce jako vychovatel v Liberci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro vychovatele Liberec je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Vychovatel Liberec?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Liberci na pozici Vychovatel 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24532 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Vychovatel Liberec?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :