Nabídka práce pro personalisty v Liberci

3 aktuálních volných míst

  • Personalista HPP či DPČ, Liberec

    Oblast HR je pro Vás srdcovou záležitostí, rádi se neustále posouváte a nyní hledáte nové uplatnění? případně aktuálně potřebujete zkrácený úvazek, ať už kvůli studiu nebo třeba kvůli péči o rodinu? Pak pro Vás máme skvělou příležitost v našem dvou členném týmu, který se zaměřuje na obsazování pozic u klientů. Co Vás na pozici čeká: - každodenn ...

  • HR generalist (A7582)

    Pro našeho významného klienta, sídlícího v centru Liberce, hledáme HR generalitu. • Nábor zaměstnanců a spolupráce s hiring managery • Monitorovat situaci na trhu práce, sledovat trendy • Každodenní vyřizování požadavků z oblasti Human Resources pro zaměstnance jednotlivých útvarů společnosti • Administrativní podpora HR oddělení (interní formulář ...

  • RADA-ODBORNÝ RADA - koordinátor aktivit v projektu „Vzdělávání a dovednosti pro trh práce II (VDTP II)“

    Rada/ odborný rada - koordinátor aktivit v projektu „Vzdělávání a dovednosti pro trh práce II (VDTP II)“ v Oddělení zaměstnanosti Odboru zaměstnanosti a EU Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Liberci, ID 11003679, v oboru služby „Zaměstnanost“. Místem výkonu služby je Liberec. Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dob ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako personalista v Liberci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro personalisty Liberec je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Personalista Liberec?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Liberci na pozici Personalista 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25280 Kč do 37170 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 31225 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od  Kč do 180 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 78 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Personalista Liberec?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :