Nabídka práce pro obsluhu rychlého občerstvení v Liberci

2 aktuálních volných míst

  • DoporučujemeKFC Nisa Liberec přijme nové kolegy na hlavní pracovní poměr.

    Hledáme nové kolegy na dlouhodobou spolupráci. Nabízíme pravidelný příjem, možnost flexibilního plánování směn. JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRVNÍ DEN V PRÁCI? První den v práci začne se zkušeným zaměstnancem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek. Požadujeme: Doko ...

  • Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

    Pomocník/ce při přípravě nápojů Vietnamština výhodou Plný nebo zkrácený úvazek (minimálně 20 hod/týden) Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pondělí od 10.00 do 13.00 hod.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obsluha rychlého občerstvení v Liberci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro obsluhu rychlého občerstvení Liberec je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Obsluha rychlého občerstvení Liberec?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Liberci na pozici Obsluha rychlého občerstvení 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 19700 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19700 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od  Kč do  Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 0 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Obsluha rychlého občerstvení Liberec?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :