Nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů v Kutné Hoře

3 aktuálních volných míst

  • Traktoristi v RV a obsluha zemědělských strojů

    Požadujeme: Řidičský průkaz skupina T Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, prémie, dovolená 5 týdnů V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte v čase 8:00 - 15:00h.

  • Traktorista rostlinné výroby - opravář

    Upřesňující informace: práce spojené s opravou zemědělské techniky, řidičský průkaz sk. T - výhodou, svářecí průkaz - výhodou, obsluha zemědělských strojů, práce v rostlinné výrobě. (Agentury nevolat!!!) Zaměstnanecké výhody: příspěvek na životní a penzijní pojištění, závodní stravování, 5 týdnů dovolené. V případě zájmu pište na uvedený email, ...

  • Traktoristi - krmiči

    Požadavky: ŘP sk. T - nutný. Náplň práce: práce se zvířaty, práce se zemědělskými stroji. Nabízíme: příspěvek na penzijní a životní pojištění, závodní stravování, dovolená 5 týdnů. V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v době 7,00 - 15,00hod. Místo výkonu práce: Farma Bohdaneč, Farma Řendějov ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič v Kutné Hoře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů Kutná Hora je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič zemědělských strojů Kutná Hora?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Kutné Hoře na pozici Řidič zemědělských strojů 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 37000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 29667 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič zemědělských strojů Kutná Hora?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :