Nabídka práce číšník, servírka v Kutné Hoře

5 aktuálních volných míst

 • Číšníci a servírky

  Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme praxi na obdobné pozici, čínský jazyk výhodou. V případě zájmu volejte v PO - PÁ 10-15 hodin. Osobní návštěva na provozovně je možná pouze po předchozí telefonické domluvě.

 • Číšníci a servírky

  Nabízíme příspěvek na stravování. V případě zájmu pište nebo volejte na uvedené kontakty.

 • Servírka, číšnice, obsluha kavárny

  V případě zájmu volejte v době 8-11 hodin.

 • Číšníci a servírky

  Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, dobrá pracovní morálka, dobrý zdravotní stav, kladný vztah k práci, pracovitost. Výhody: příspěvek na důchodové pojištění. V případě zájmu pište na uvedený e-mail.

 • Pomocná servírka

  Hledáme uchazeče na pozici pomocné servírky, do restaurace Benešova 6 v Kutné Hoře. Nabízíme výtečné platové ohodnocení. Požadujeme profesionalitu, týmového ducha a pozitivní přístup ke gastronomii a práci s lidmi. Praxe na dané pozici je nutná. V případě zájmu pište nebo volejte na uvedené kontakty.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako číšník, servírka v Kutné Hoře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce číšník, servírka Kutná Hora je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Číšník, Servírka Kutná Hora?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Kutné Hoře na pozici Číšník, Servírka 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 22580 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Číšník, Servírka Kutná Hora?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :