Nabídka práce pro chovatele a ošetřovatele zvířat v Kutné Hoře

3 aktuálních volných míst

  • Traktoristi v žv, krmiči

    Požadujeme řidičský průkaz sk. T Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, měsíční prémie, roční výsledkové prémie, dovolená 5 týdnů. V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte v čase 8-15h.

  • Ošetřovatel/ka telat, dojič/ka - střídač

    Jedná se hlavně o střídání dovolené na dojírně a u telat. Možno i na částečný pracovní úvazek či dohodu. Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, měsíční prémie, roční výsledkové prémie, dovolená 5 týdnů. V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte v čase 8-15h.

  • Traktorista - Ošetřovatel skotu, stájník

    Zemědělská společnost PIAS Suchdol, a.s. se sídlem v Dobřeni č.p.94,284 01 Kutná Hora hledá zájemce na pracovní pozici Traktorista - Ošetřovatel skotu, stájník. Náplň pracovní pozice je vyhrnování a nakládání hnoje čelním smykovým nakladačem a následný odvoz, obsluha stlací techniky, práce se zvířaty a udržování svěřené techniky. Požadujeme min ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako chovatel, ošetřovatel zvířat v Kutné Hoře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro chovatele a ošetřovatele zvířat Kutná Hora je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Chovatel, Ošetřovatel zvířat Kutná Hora?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Kutné Hoře na pozici Chovatel, Ošetřovatel zvířat 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 28000 Kč do 42000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 35000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Chovatel, Ošetřovatel zvířat Kutná Hora?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :