Nabídka práce pro vychovatele v Kladně

4 aktuálních volných míst

 • Vychovatel/ka ve školní družině

  Hledáme vychovatele/ku do školní družiny na plný úvazek. Nástup možný od 1.9.2022. Požadujeme: - čistý trestný rejstřík, - zdravotní způsobilost, - vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. v platném znění - min. SŠ předškolní a mimoškolní pedagogika, nebo vyšší, případně pedagog volného času. Praxe vítána. Nabízíme: práci v přátelském kolektivu a dob ...

 • Školní asistent/ka

  Požadujeme: uchazeč musí předložit doklad o pedagogickém vzdělání. Životopisy posílejte na uvedený e-mail.

 • Vychovatel/ka

  Požadujeme: - pedagogické vzdělání - obor vychovatelství, praxe vítána. Nabízíme: - příspěvek na obědy, - příspěvek na rekreaci, - plat dle délky praxe. Kontakt e- mailem viz výše.

 • Vychovatel /ka ve školní družině

  Požadujeme: trestní bezúhonnost. Náplň práce: vychovatel/ka ve školní družině. Pracovní doba je rozdělena na ranní a odpolední službu. Nabízíme: Fond FKSP. Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako vychovatel v Kladně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro vychovatele Kladno je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.