Nabídka práce obchodní zástupce, account manager v Kladně

3 aktuálních volných míst

  • Trainee/ Junior obchodní zástupce v českém jazyce

    Pro naši novou pobočku ve Velkém Přítočně hledáme: Trainee/ Junior obchodního zástupce v českém mateřském jazyce. Chcete pracovat jako prodejce v terénu, ale zatím nemáte potřebné zkušenosti? S naším ročním Trainee programem Vás postupně zasvětíme do prodeje našich produktů v terénu a dostanete možnost, stát se součástí našeho mezinárodního prodej ...

  • Nákupčí/obchodník

    Požadujeme: - trestní bezúhonnost, - znalost zboží z oboru drogerie, domácí potřeby, textil, - znalost vietnamského jazyka velkou výhodou na úrovni rodilý mluvčí - jednání a obchodní komunikace s dodavateli převážně ve vietnamském jazyce. Nabízíme: - zaměstnanecké slevy, - obratové bonusy, - profesní rozvoj. Služební cesty po EU (HU,PL,IT). ...

  • Nákupčí/obchodník

    Požadujeme: -trestní bezúhonnost, - znalost zboží z oboru drogerie, domácí potřeby, textil. - znalost vietnamského jazyka velkou výhodou na úrovni rodilý mluvčí - jednání a obchodní komunikace s dodavateli převážně ve vietnamském jazyce. Služební cesty po EU (HU,PL,IT).

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obchodní zástupce, account manager v Kladně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce obchodní zástupce, account manager Kladno je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Obchodní zástupce, Account manager Kladno?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Kladně na pozici Obchodní zástupce, Account manager 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 26333 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Obchodní zástupce, Account manager Kladno?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :