Nabídka práce pro recepční v Karlových Varech

52 aktuálních volných míst

 • Noční recepční

  Kontakt: předem e-mailem: sales@cajkovskij.com Pracovní doba: 19 - 7 hod - krátký/dlouhý týden Výše mzdy: 14 000,-Kč + příplatky a odměny SŠ vzdělání, znalost RJ,AJ nebo NJ, práce na PC, komunikativnost, příjemné vystupování, práce s rezervačním systémem FIDELIO 8 výhodou.

 • Recepční bazénu - brigáda

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem zaslat životopis s fotografií: personalni@bristolgroup.cz Plavčický kurz výhodou, znalost práce na PC, komunikativní znalost RJ,AJ, další jazyk výhodou, praxe v oboru výhodou, časová flexibilita, pozitivní přístup, odolnost vůči stresu, samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost. Korektní, vstřícné ...

 • Denní recepční

  Kontakt: POUZE e-mailem: frontoffice@grandhotel-ambassador.cz Do hotelu Ambassador sháníme vhodné kandidáty na místo denní recepční na HPP ( 12 hodinové směny). Požadujeme znalost aspoň 2 cizích jazyku, praxe vítaná, ale není podmínkou. Máte-li zájem stát se součástí sehraného týmu, neváhejte nás kontaktovat.

 • Noční recepční

  Kontakt: POUZE e-mailem: frontoffice@grandhotel-ambassador.cz Do hotelu Ambassador sháníme vhodné kandidáty na místo noční recepční na HPP ( 12 hodinové směny). Požadujeme znalost aspoň 2 cizích jazyku, praxe vítaná, ale není podmínkou. Máte-li zájem stát se součástí sehraného týmu, neváhejte nás kontaktovat.

 • Denní recepční s obsluhou lobby baru

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem Požadujeme NJ, případně AJ, schopnost obsluhovat hosty lobby baru, znalost PC. Práce na krátký/dlouhý týden.

 • Recepční

  pracovní doba od 19:00 - 07:00 hod., Rj komunikativně, + Aj a NJ výhodou, trestní bezúhonnost, práce s PC uživatelsky. Kontakt předem na tel: 777357248, zasílat životopis + foto na e-mail: info@hotelambiente.cz.

 • Denní a noční recepční

  Kontakt: předem zaslat životopis na e-mail: marketing@zamek-luzec.cz Pracoviště: Zámek Lužec ,pracovní doba: 12 hod směny, AJ nebo NJ podmínkou, RJ výhodou, praxe na pozici recepční výhodou, znalost programu Fidelio výhodou, platové podmínky : 19.000 HMZ, platový růst po zkušební době, nástup možný ihned.

 • Recepční v aquacentru agricola

  Pracoviště: T.G. Masaryka 415, Jáchymov. Pracovní doba: 7-19 hod nebo 9-21 hod - krátký/dlouhý týden Požadujeme: VOŠ,ÚSO s maturitou, pokročilá znalost NJ a RJ, Aj výhodou, certifikát na rozpoznávání platidel výhodou, klientsky orientovaný přístup, praxe recepčního hotelu vítána, uživatelská znalost PC, morální a občanská bezúhonnost,aktivní přístu ...

 • Noční recepční - dpp

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: derby@palatin.cz

 • Spa recepční - časování procedur

  Kontakt: POUZE e-mailem: spaassistant@grandhotel-ambassador.cz Do Grandhotelu Ambassador hledáme kolegyni na pozici Spa recepční. Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, neváhejte nás kontaktovat. Podmínkou je znalost RJ a AJ nebo NJ na komunikativní úrovni. Zkušenosti s programem Medicus výhodou.

 • Recepční zdravotnického úseku

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem Imperial Karlovy Vary a.s., významná česká lázeňská hotelová společnost působící v Karlových Varech, hledá nové spolupracovníky nebo spolupracovnice na pozici Recepční zdravotnického úseku Požadujeme: - SŠ; výhodou: zdravotnická SŠ, nebo kurz masér, či sanitář - znalost práce na PC - znalost RJ a AJ či NJ vý ...

 • Recepční

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem RJ - podmínkou.

 • Denní recepční

  Kontakt: Žádáme o zaslání životopisu, zájemce bude telefonicky kontaktován ke schůzce. Pozice je vhodná pro pracovníky s praxí a se znalostí ruského a německého jazyka. Výhodou je znalost Fidelia. Požadované vlastnosti - spolehlivost, ochota se vzdělávat, bezúhonnost.

 • Recepční

  Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně PO-PÁ 10-13 hod Pracovní doba: 7-19 hod Praxe v oboru výhodou, není nutná. Znalost RJ,AJ,NJ, komunikativnost, nekonfliktní jednání, bezúhonnost, odolnost vůči stresu, znalost hotelových systémů výhodou, ne však podmínkou - zaučíme.

 • Noční/denní recepční - dpp, dpč

  Kontakt: POUZE e-mailem Péče o klienty v průběhu jejich pobytu, administrativa spojená s chodem recepce. Práce na dohodu o provedení práce či pracovní činnosti.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako recepční v Karlových Varech. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro recepční Karlovy Vary je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.