Nabídka práce pro recepční v Karlových Varech

34 aktuálních volných míst

 • Recepční v aquacentru agricola

  Pracoviště: T.G. Masaryka 415, Jáchymov. Pracovní doba: 7-19 hod nebo 9-21 hod - krátký/dlouhý týden Požadujeme: VOŠ,ÚSO s maturitou, pokročilá znalost NJ a RJ, Aj výhodou, certifikát na rozpoznávání platidel výhodou, klientsky orientovaný přístup, praxe recepčního hotelu vítána, uživatelská znalost PC, morální a občanská bezúhonnost,aktivní přístu ...

 • Recepční - dpp

  Kontakt: telefonicky 9-15 hod, e-mailem: martin.albrecht@irishotel.cz Práce na DPP - brigádně.

 • Recepční spa

  Kontakt: telefonicky, e-mailem zaslat životopis: michal.tamchyna@pupp.cz Středoškolské vzdělání, znalost jazyků - AJ, RJ, NJ, znalost programu Medicus výhodou, zkušenosti z práce v hotelu vítány, komunikativnost, příjemný vzhled a vystupování.

 • Denní a noční recepční

  Kontakt: předem zaslat životopis na e-mail: marketing@zamek-luzec.cz Pracoviště: Zámek Lužec ,pracovní doba: 12 hod směny, AJ nebo NJ podmínkou, RJ výhodou, praxe na pozici recepční výhodou, znalost programu Fidelio výhodou, platové podmínky : 19.000 HMZ, platový růst po zkušební době, nástup možný ihned.

 • Denní recepční

  Kontakt: předem telefonicky domluvit schůzku Pracovní doba: Krátký/dlouhý týden - 8 - 20 hod Praxe výhodou, znalost AJ,RJ - částečně.

 • Noční recepční

  Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis, zájemce bude telefonicky kontaktován ke schůzce Pozice je vhodná pro pracovníky s praxí a se znalostí ruského a německého jazyka. Zájem o zdravý životní styl. Výhodou je znalost Fidelia. Požadované vlastnosti - spolehlivost, ochota vzdělávat se, bezúhonnost.

 • Denní recepční

  Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis, zájemce bude telefonicky kontaktován ke schůzce Pozice je vhodná pro pracovníky s praxí a se znalostí ruského a německého jazyka. Zájem o zdravý životní styl. Výhodou je znalost Fidelia. Požadované vlastnosti - spolehlivost, ochota vzdělávat se, bezúhonnost.

 • Noční recepční

  Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis Pracovní doba: Krátký/dlouhý týden - 19 - 7 hod Znalost jazyků - RJ velmi dobře + AJ nebo NJ komunikativně, příjemné vystupování, komunikativnost, výhodou - praxe na recepci, znalost programu fidelio.

 • Denní recepční

  Kontakt: předem domluvit schůzku e-mailem: cervenkova.rena@email.cz, popř. telefonicky Pracoviště: Hotel Elwa - Hotel Rudolf II Servis s.r.o. Pracovní doba: krátký/dlouhý týden 7-19 hod Požadavky: Praxe, RJ aktivně, NJ nebo AJ výhodou, flexibilita, příjemné vystupování, ochota.

 • Denní recepční

  Kontakt: předem e-mailem zaslat životopis: pavlickova@axxos.cz Znalost jazyků - RJ velmi dobře + AJ nebo NJ komunikativně. Příjemné vystupování, komunikativnost. Výhodou - praxe na recepci , znalost programu fidelio. Pracovní doba: 7.00 - 19.00 hod.

 • Noční recepční

  pracovní doba od 19:00 - 07:00 hod., Rj komunikativně, + Aj a NJ výhodou, trestní bezúhonnost, práce s PC uživatelsky. Kontakt předem na tel: 777357248, zasílat životopis + foto na e-mail: info@hotelambiente.cz.

 • Recepční - administrátor

  Kontakt: předem telefonicky: 353 399 999, 731 107 038 od 10.00 - 18.00 hod. Min. 2 roky praxe, znalost RJ aktivně - slovem i písmem, NJ základy. Práce s PC. Pracovní doba: 10.00 - 19.00 včetně soboty.

 • Denní recepční

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: pavlickova@axxos.cz Pracovní doba: Krátký/dlouhý týden - 7-19 hod Příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost, znalost AJ podmínkou, praxe na recepci a znalost fidelia výhodou.

 • Denní recepční

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: recepce@royalgolf.cz Do 4* hotelu v Cihelnách přijmeme šikovnou pracovnici/šikovného pracovníka na pozici denní recepční. Alespoň jeden jazyk na komunikativní úrovni. AJ, RJ, NJ. Pracovní doba: 7.00 - 19.00 hod. Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká strava, vstup do wellness.

 • Recepční v hotelu - noční recepční

  Uvedená mzda je v hrubém. Nástup možný ihned-po zaučení. Práce v mladém kolektivu a příjemném prostředí. Pracovní doba: 19.00 - 7.00 hod.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako recepční v Karlových Varech. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro recepční Karlovy Vary je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.