Nabídka práce strojní mechanik v Jindřichově Hradci

4 aktuálních volných míst

 • Seřizovač

  Náplň práce: - obsluha výrobní linky - průběžná kontrola správného výrobního procesu - pravidelné provádění kontrol a údržby strojů - vedení záznamů o výkonu a údržbě linky Požadujeme: - třísměnný provoz - výuční list ve strojním oboru - praxe na obdobné pozici vítána - řidičský průkaz VZV výhodou - dobrý zdravotní stav (práce v hluku) Mzda po za ...

 • Mechanik ve výrobě

  Náplň práce: provádění oprav el. a mechanických závad strojů a zařízení. Provádění plánované údržby strojů a zařízení a instalace nových zařízení a strojů. U cizinců požadujeme dobrou znalost ČJ. Nabízíme: stravenkový paušál, tarifní příplatek, bonus za práci bez absencí, eBenefity, prémie za odpracovnaé roky ...

 • Seřizovač pletárny

  KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (6:30-15:00h) Nástupní plat 26 000,- Kč. Zvláštní měsíční příspěvek 3 000,- Kč. Příplatek za směnnost. Příspěvek na penzijní pojištění. Příspěvek na stravování.

 • Seřizovač tkalcovny

  Nástupní plat 26 000,- Kč. Zvláštní měsíční příspěvek 3 000,- Kč. Příspěvek na penzijní pojištění. Příspěvek na stravování. Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příplatky za směnnost, zvláštní prémie za docházku

Pomůžeme vám s hledáním práce jako strojní mechanik v Jindřichově Hradci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce strojní mechanik Jindřichův Hradec je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Strojní mechanik Jindřichův Hradec?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Jindřichově Hradci na pozici Strojní mechanik 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 26000 Kč do 34000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 29625 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Strojní mechanik Jindřichův Hradec?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :