Nabídka práce pěstitel v Jihočeském kraji

10 aktuálních volných míst

 • Sběrač/sběračka hub

  Náplň práce: - povinnost řídit se pokyny vedoucího provozu a manažera sběrů - dodržování systému sběrů podrobně popsaném v pracovním řádu - sběr hub podle velikosti - protrh a třídění hub - ošetřování plísní - desinfekce - úklid - denní, měsíční a generální. Kontakt: e-mailem.

 • Pracovník živočišné i rostlinné výroby

 • Sběrač/sběračka hub

  Náplň práce: - povinnost řídit se pokyny vedoucího provozu a manažera sběrů - dodržování systému sběrů podrobně popsaném v pracovním řádu - sběr hub podle velikosti - protrh a třídění hub - ošetřování plísní - desinfekce - úklid - denní, měsíční a generální. Kontakt: e-mailem.

 • Pomocný technik v rostlinné výrobě (M/Ž)

  Vhodné pro absolventy zemědělských škol, praxe v zemědělství vítána, flexibilita, spolehlivost. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, naturálie, služební automobil, telefon. Kontakt: e-mailem, telefonicky (Po - Pá : 7 - 15 hod.).

 • Zahradník/zahradnice

  CIZ Pracovní doba od 6 do 15 h, práce přesčas, fyzicky náročná, za každého počasí!!! Možnost ubytování v místě. První kontakt pouze na tel: 728 744 930 (po-pá 8-15 hod.)

 • Traktorista

  Podmínkou: ŘP skup. B,T Požadavky: spolehlivost, kladný vztah ke zvířatům, ochota pracovat a učit se novým věcem Jedná se o práci na masné farmě v Nových Hutích, péče o zvířata a práce v rostlinné výrobě. Bez ubytování. Zam. výhody: příspěvek na dopravu a stravu Kontakt: Prokůpková Ing., tel.: 725668169, e-mail: [email protected] ...

 • Traktorista

  řidičský průkaz skupiny T, pečlivost, komunikativnost, flexibilita Zam. výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, zaměstnanecké benefity, možnost ubytování Kontakt: telefonicky od 7:00 do 16:30 - Vavruška František Ing., tel.: 607558161

 • Pracovník/pracovnice na zemědělské farmě

  Podmínky: - práce se zemědělskou a stavební mechanizací - podmínka řidičský průkaz B a traktor T - opravy mechanizace - práce se zvířaty - podmínka vztah ke zvířatům Zaměstnanecké výhody: sužební telefon, palivové dříví, zapůjčení mechanizace, prémie. Kontakt: Kofroň Jan Ing., tel.: 777600513, e-mail: [email protected] ...

 • Pěstitelé a chovatelé ve smíšeném hospodářství

  vhodné spíše pro muže z důvodu manipulace s těžkými břemeny

 • Sběrač/sběračka hub

  Náplň práce: Sběr a třídění žampionů do přepravek a vaniček, práce ve výšce, ve vlhkém prostředí, práce vyžadující fyzickou odolnost, práce i o víkendu. Kontakt: e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pěstitel v Jihočeském kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pěstitel Jihočeský kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pěstitel Jihočeský kraj?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Jihočeském kraji na pozici Pěstitel 9 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 45000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24231 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 140 Kč do 140 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Pěstitel Jihočeský kraj je 140 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pěstitel Jihočeský kraj?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :