Nabídka práce všeobecná zdravotní sestra v Jihlavě

4 aktuálních volných míst

 • Všeobecná sestra

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme organizační schopnosti, komunikativní a pozitivní přístup, úzká spolupráce s vrchní sestrou a týmem přímé péče, praxe ve zdravotnictví a odborná způsobilost dle zák. č.96/2004 Sb. První kontakt: osobně, telefonicky, e-mailem.

 • Zdravotní sestra s kvalifikací S2 nebo S1

  Chceme najít trpělivou a citlivou zdravotní sestru s klvalifikací S2 nebo S1. Denní 12ti nebo 8 hod. denní směny včetně svátků a víkendů. Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek až 50 000,-, roční bonus, zaměstnanecké benefity, možnost závodního stravování. První kontakt: osobně (na adrese firmy), telefonicky (773 833 246), e-mailem ([email protected] ...

 • Všeobecná zdravotní sestra

  Požadujeme: spolehlivost, komunikativnost, vlídný přístup k lidem, trpělivost, týmovou práci, samostatnost. Nabízíme: možnost i zkráceného úvazku, pružnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí, empatické kolegy, široké zaměstnanecké benefity. První kontakt osobně, e-mailem, nebo telefonicky 8:00 - 15:00hod.

 • Všeobecná sestra

  Náplň práce: - poskytování ošetřovatelské péče - monitoring, hodnocení a evidence zdravotního stavu klienta - dohled nad výkonem práce pečovatelů Nabízíme: - odborný růst a vzdělávání - rodinné pracovní prostředí První kontakt e-mailem nebo telefonicky (8 - 16:30 hod.).

Pomůžeme vám s hledáním práce jako všeobecná zdravotní sestra v Jihlavě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce všeobecná zdravotní sestra Jihlava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Všeobecná zdravotní sestra Jihlava?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Jihlavě na pozici Všeobecná zdravotní sestra 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 32000 Kč do 41780 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 35800 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Všeobecná zdravotní sestra Jihlava?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :