Nabídka práce pro svářeče v Jihlavě

11 aktuálních volných míst

 • Svářeč - Jihlava

  Pro našeho významného klienta v Jihlavě hledáme svářeče CO2. Náborový příspěvek 5000 Kč. Pouze ranní směny. Nástup ihned. Mzda 200 - 220 Kč/hod Plný úvazek. Vhodné i pro OSVČ

 • Sériový svářeč

  První kontakt telefonicky.

 • Svářeč

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Prví kontakt: osobně (8:00-15:00), telefonicky PO-PÁ 7:00-15:30), e.mailem.

 • Svářeč - zámečník

  Svařování, zámečnické práce (obsluha pásové pily na kov, obsluha vrtačky). Možnost práce přesčas. Nabízíme: - stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zajištění ubytování, po prvním roce 5 týdnů dovolené První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

 • Svářeč

  Požadujeme: - doklad o ukončeném vzdělání - pracovitost, - ochotu cestovat v rámci ČR - zdravotní způsobilost - praxe v oboru výhodou Nabízíme: - 22 dní dovolené/rok První kontakt e-mailem: [email protected] .

 • Svářeč, zámečník

  Výhodou praxe v oboru, požadujeme fyzickou způsobilost, trestní bezúhonnost. 1. kontakt telefonicky k sjednání osobní schůzky.

 • Zámečník- svářeč

  Výroba ocelových konstrukcí, sváření CO 2, práce v dílenských prostorách.

 • Svářeč

  První kontakt telefonicky.

 • Svářeč

  První kontakt e-mailem, nebo telefonicky po 14:00 hod.

 • Železář do armovny

  Popis pozice: - pracovník části armovna, připravující (svařováním, vázáním) dle dokumentace arkomoše pro výrobu Požadujeme: - spolehlivost, flexibilita, samostatnost, pečlivost, přesnost, učenlivost, ochota, manuální zručnost Výhodou: - znalost výkresové dokumentace - zkušenost ve stavebním (betonářském) a strojírenském oboru První kontakt e-maile ...

 • Svářeč

  - Svařování elektrodou (MAG/TIG výhodou) - Svařování plamenem - Technická a manuální zručnost - Orientace ve výkresové a technické dokumentaci - Loajalita, spolehlivost - Chuť do práce - Zájem se dále učit a zlepšovat - Motivační mzdový systém postavený na výsledcích - 5 týdnů dovolené - Stravenky - Kvalitní pracovní oděv a vybavení - Možnost podíl ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako svářeč v Jihlavě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro svářeče Jihlava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Svářeč Jihlava?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Jihlavě na pozici Svářeč 10 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25814 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 200 Kč do 220 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 210 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Svářeč Jihlava?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :