Nabídka práce pro strojní zámečníky v Jihlavě

7 aktuálních volných míst

 • Montér technologií, přípravář zámečnické výroby

  Místo výkonu práce Brodce 27, okr.Jihlava. Požadujeme: ŘP sk. B, dobrý zdravotní stav, schopnost práce ve výškách, praxe v příbuzném oboru min. 1 rok.

 • Opravář/údržbář

  Vyučení ve strojírenském oboru, svářečský průkaz a řidičský průkaz skupiny B. Info: pí. Šimková 567 223 514

 • Údržbář pro preventivní údržbu

  - diagnostika strojů, - provádění preventivních prohlídek a údržby, - odstraňování lehčích závad. Požadujeme: - vyučení ve strojírenství nebo příbuzném oboru, - zkušenosti s údržbou strojů, - výhodou odborná způsobilost dle vyhlášky 50 - umění improvizace, samostatnost, odpovědnost - ŘP skupina B

 • Provozní zámečník - servis hasicích přístrojů

  Nutný řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, manuálně zručný, komunikativní a flexibilní. Rozvoz a servis hasicích přístrojů pro zákazníky, ochota cestovat, pravidelné cestování po celém kraji, případně i po celé ČR. Služební vůz k dispozici. Lze zaměstnat na PS i na DPP (DPČ) s náplní práce rozvoz hasicích přístrojů, nutný řidičský průkaz sk. B, s ...

 • Strojní zámečníci

 • Provozní zámečník

  Svářečský průkaz výhodou, schopnost učit se novým věcem, technické zaměření. Životopis zašlete e-mailem na zamel@email.cz.

 • Montér - zámečník

  Místo výkonu práce Jihlava, Na Dolech 4072/6. Montáže a výroba sušáren řeziva. Montáže po celé ČR. Svářečské oprávnění. Trestní bezúhonnost.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako strojní zámečník v Jihlavě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro strojní zámečníky Jihlava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.