Nabídka práce pro řidiče VZV v Jihlavě

10 aktuálních volných míst

 • Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

  Manipulace se zbožím, zakládání do regálových systémů, práce se scannerem. Místo výkonu práce: Jihlava a Střítež u Jihlavy. Zajistíme školení na VZV. Nabízíme: - 5 týdnů dovolené, závodní stravování, zaměstnanecké benefity První kontakt e-mailem.

 • Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

  Manipulace se zbožím, zakládání do regálových systémů, práce se scannerem. První kontakt telefonicky v pracovní dny 9:00 - 16:00 hod.

 • Řidiči a obsluha VZV

  První kontakt telefonicky, nebo e-mailem.

 • Operátor skladování

  Požadujeme: - dobrý fyzický stav (manipulace s břemeny) - časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, pečlivost, asertivita Pracovní náplň: - manipulace, příprava, rozvoz a ukládání materiálu a zboží ve skladech - obsluha regálového zakladače - dodržování odpoledních služeb na příjmu zboží (nakládka a vykládka dle ...

 • Řidič/ka VZV

  Náplň práce: - nakládka zboží dle nakládacího listu do kamionů a vagonů - příprava balíků k uskladnění do skladu - manipulace s VZV - další práce spojené s nakládkou a obsluhou VZV - kontrola správného technického stavu VZV První kontakt e-mailem.

 • Obsluha VZV a jiných vozíků, skladníci

  ŘP skupiny C, VZV První kontakt e-mailem nebo telefonicky (SMS).

 • Obsluha VZV a jiných vozíků, skladníci

  ŘP skupiny C, VZV První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

 • Operátor výroby - řidič VZV

  Běžný pracovní den zahrnuje: přípravu a kontrolu forem k vibrolité výrobě, paletování a balení výrobků odformování výrobků, výstupní kontrola/selekce včas a kvalitně přivezené a odvezené výrobky, formy, materiály obsluha a standardní údržba VZV LINDE Hledáme někoho, kdo: má dobrý zdravotní stav a slušnou fyzickou kondici je spolehlivý a zvyk ...

 • Řidič vysokozdvižného vozíku

  Náplň práce: - nakládka zboží dle nakládacího listu do kamionů a vagonů - příprava balíků k uskladnění do skladu - manipulace s VZV - další práce spojené s nakládkou a obsluhou VZV - kontrola správného technického stavu VZV

 • Obsluha vysokozdvižného vozíku

  Náplň práce: převážení a manipulace s dřevěnými a kovovými paletami v areálu společnosti, nutná znalost obsluhy vysokozdvižného vozíku. - zázemí prosperující firmy - přátelský kolektiv - oprávnění k řízení VZV zajistíme První kontakt e-mailem nebo telefonicky (od 8:00 do 14:00 hod) nebo osobně (Jamné 48, od 8:00 do 14 hod). ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič VZV v Jihlavě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče VZV Jihlava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič VZV Jihlava?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Jihlavě na pozici Řidič VZV 10 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 37000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24484 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič VZV Jihlava?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :