Nabídka práce pro obchodní zástupce v Jihlavě

3 aktuálních volných míst

  • Obchodní zástupce pro oblasti Kraj Vysočina, Jižní Čechy, Jižní Morava

    Pracovní náplň: Vedení obchodních schůzek se stávajícími zákazníky a potencionálními zákazníky, vč. prezentace nových výrobků a akcí, mapování přidělených oblastí z hlediska vývojových trendů trhu, aktivní komunikace s ostatními kolegy. Požadujeme: Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, dobré komunikační dovednosti, řidičský průkaz sk. B. V přípa ...

  • Obchodní reprezentanti

    Místo výkonu práce Karlovarský, Liberecký , Ústecký, Plzeňský, Středočeský kraj. Obchodní reprezentant veterinárních léčivých přípravků a doplňků. Požadavek na vzdělání: veterinární, farmaceutické, zemědělské, trestní bezúhonnost.

  • OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ pro kraj Vysočina

    Náplň práce: péče o stávající zákazníky, akviziční činnost, dodávky zboží koncovým zákazníkům - fyzická manipulace se zbožím Nabízíme: služební automobil, služební telefon Kontakt telefonicky (Po-Pá 7 - 15 hod.) nebo e-mailem

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obchodní zástupce v Jihlavě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro obchodní zástupce Jihlava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.