Nabídka práce pro obchodní zástupce v Jihlavě

4 aktuálních volných míst

 • Prodejci

  Výhodou ŘP sk. B, znalost instalatérského materiálu, komunikace s lidmi, zkušenosti s prodejem, práce na PC (POHODA). První kontakt telefonicky 8:00-16:00 nebo e-mailem.

 • Obchodní zástupce

  Hledáme Obchodního zástupce pro oblast Foukané izolace. Vyhledávání možných realizací pro zateplení a možnosti spolupráce se stavebními firmami. Praxe ve stavebnictví a v obchodování výhodou. Požadujeme výbornou úroveň vystupování a jednání. Více informací o firmě a pracovní pozici na : www.jpizolace.cz. V případě zájmu zašlete životopis na jpizol ...

 • OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ pro kraj Vysočina

  Náplň práce: péče o stávající zákazníky, akviziční činnost, dodávky zboží koncovým zákazníkům - fyzická manipulace se zbožím Nabízíme: služební automobil, služební telefon Kontakt telefonicky (Po-Pá 7 - 15 hod.) nebo e-mailem

 • Obchodní reprezentanti

  Místo výkonu práce Karlovarský, Liberecký , Ústecký, Plzeňský, Středočeský kraj. Obchodní reprezentant veterinárních léčivých přípravků a doplňků. Požadavek na vzdělání: veterinární, farmaceutické, zemědělské, trestní bezúhonnost.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obchodní zástupce v Jihlavě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro obchodní zástupce Jihlava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.