Nabídka práce pro administrativní pracovníky v Jihlavě

7 aktuálních volných míst

 • Administrativní pracovník/ce

  Náplň práce: administrativní činnost spojená s přepravou, zpracování objednávek, komunikace s řidičem, příprava podkladů, pracovní doba : Po-Pá od 8:00 do 17:00, Požadujeme: aktivní znalost NĚMECKÉHO JAZYKA slovem i písmem, znalost PC, komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, spolehlivost. V případě zájmu kontaktujte: Šárka Lazárková, t ...

 • Administrativní pracovnice/ník

  Požadujeme komunikativnost, vstřícnost při přáci se zákazníkem, výborná matematika. V případě zájmu zašlete životopis na : podlahy.stava@seznam.cz .

 • Administrativní pracovník/ce, učitel/ka

  Studijní centrum BASIC pomáhá dětem s učením již 15 let a najdete nás na 26 místech v České a Slovenské republice. Pomohli jsme již 8000 dětem s potížemi s učením. Pomocí individuálního přístupu pracujeme s dětmi formou specializovaného doučování. Přispíváme k lepší kvalitě vzdělávání dětí a zlepšujeme tak jejich budoucnost. Hledáme šikovného koleg ...

 • Administrativní pracovník/pracovnice

  Požadujeme znalost práce na PC (Word, Excel), pracovitost, pečlivost, trpělivost, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, ochotu učit se a naslouhat. (Jobmatch)

 • Asistent/ka

  Požadujeme znalost AJ aktivně, znalost práce na PC a řidičský průkaz sk. B. Prosíme o zaslání CV na nelemico7@gmail.com

 • Administrativní pracovník

  Místo výkonu Jihlava, Srázná 19. Znalost ruského jazyka aktivně pro komunikaci se zákazníky, znalost práce na PC. Nutný 1.kontakt telefonicky, tel.: 777877780.

 • Administrativní pracovnice

  Pracoviště Třešť, znalost cizího /nejlépe německého/ jazyka. Podnikové stravování, prémie, osobní ohodnocení. První kontakt e-mail: agservis@agservis.cz Informace: Ing. Gregor 603 267 783

Pomůžeme vám s hledáním práce jako administrativní pracovník v Jihlavě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro administrativní pracovníky Jihlava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.