Nabídka práce kuchař v Jičíně

16 aktuálních volných míst

 • Pizzař / pizzařka

  Požadujeme: chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou(zaučíme), příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci., vlastní seberealizaci a chuť kariérně růst Nabízíme: nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace př ...

 • Kuchař / kuchařka

  Praxe nutná (hotová jídla) Výhody: stravování, možnost ubytování

 • Kuchař / kuchařka

  Kontakt: Lukáš Taneček tel. 777402354 od 8,00 do 11,00 a od 14,00 do 17,00 hodin Požadavky: : krátký/dlouhý týden - praxe v oboru podmínkou Zaměstnanecké výhody: - podnikové stravování Pozice je vhodná i pro absolventy.

 • Kuchař / kuchařka

  Zaměstnání v kepu Pecka. Jedná se o vaření hotových jídel a minutkových jídel, rychlé občerstvení a obsluha grillu.Dále se jedná o přípravu snídaní. Výhody: ubytování zdarma, strava za režijní ceny, příspěvek na dopravu Vhodné i pro absolventy.

 • Kuchař / kuchařka

  Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstanecké karty - program kvalifikovaný zaměstnanec.

 • Kuchař / kuchařka

  Kontakt: Šimková Lucie, tel.: 734 558 390 Krátký, dlouhý týden, Výhody: možnost ubytování

 • Kuchař / kuchařka

  Požadujeme znalost čínské kuchyně, výhodou znalost čínského jazyka. Pozice vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

 • Pomocný kuchař / kuchařka

  Požadujeme znalost čínské kuchyně, výhodou znalost čínského jazyka. Pozice vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

 • Pomocný kuchař / kuchařka

  Vhodné i pro občany EU a cizince na zaměstnanecké karty.

 • Pomocný kuchař / kuchařka

  Kontakt: Lukáś Taneček telefon 602276532 PO-PÁ od 9,00 do 15,00 hodin, e-mail: [email protected] Požadavky: základní vzdělání + praxe v oboru podmínkou Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

 • Pomocný kuchař / kuchařka

  Pozice vhodná i pro občany EU a cizince na zaměstnaneckou kartu.

 • Kuchař/-ka jednoduchých jídel

  KUCHAŘ/-KA JEDNODUCHÝCH JÍDEL - pracoviště Hořice V případě zájmu pište na e-mail: [email protected] - p. Zef Bushxhokaj. Náplň práce: čištění a příprava ovoce a zeleniny, příprava salátů. Požadujeme: komunikativnost, časová flexibilita, spolehlivost. Vhodné i pro absolventy a cizince.

 • Pizzař/-ka

  PIZZAŘ/-KA - pracoviště Hořice. V případě zájmu volejte na tel.: +420 777984400 p. Ćerimi Nagib nebo pište na e-mail: [email protected] Nutný zdravotní průkaz do potravinářství. Zaučíme. Pracovní poměr na 2 roky od data nástupu s možností prodloužení. Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.

 • Pomocný/-á kuchař/-ka

  POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA - pracoviště Jičín. V případě zájmu pište na e-mail: [email protected] Zájemci se mou hlásit na provozovně u paní Wang Yanfen, tel.: 776 527 268. Jedná se o přípravu jídel tradiční čínské kuchyně. Požadujeme znalost čínské kuchyně, výhodou znalost čínského jazyka. Pozice vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty. ...

 • Kuchař/-ka vietnamské kuchyně

  KUCHAŘ/-KA VIETNAMSKÉ KUCHYNĚ - pracoviště Hořice. V případě zájmu pište na e-mail: [email protected], bližší informace na tel.: +420 776 651 966 p. TAM TRAN DUY. Požadujeme znalost vietnamské kuchyně, praxe min. 1 rok v oboru ve vietnamské kuchyni. Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako kuchař v Jičíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce kuchař Jičín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Kuchař Jičín?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Jičíně na pozici Kuchař 16 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 45000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24513 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Kuchař Jičín?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :