Nabídka práce pro administrativní pracovníky v Jablonci nad Nisou

2 aktuálních volných míst

  • Asistent/ asistentka manažera cateringu

    Jako asistent/ka čekej rozmanitou práci, při které rozhodně nebudeš mít čas se nudit. Nečekej 8hodinové sezení na kancelářské židli, ale "lítání" a zařizování všeho potřebného napříč provozy a akcemi. Pokud jsi akční a máš rád/a výzvu, nebojíš se práce a chceš se něco přiučit pak jsi náš člověk! Ve své práci budeš - vyřizovat administrativní věci ...

  • Administrativní pracovník, asistent

    Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky

Pomůžeme vám s hledáním práce jako administrativní pracovník v Jablonci nad Nisou. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro administrativní pracovníky Jablonec nad Nisou je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Administrativní pracovník Jablonec nad Nisou?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Jablonci nad Nisou na pozici Administrativní pracovník 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 29000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24250 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Administrativní pracovník Jablonec nad Nisou?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :