Nabídka práce pro stavební techniky v Hradci Králové

5 aktuálních volných míst

 • Vedoucí kovovýroby

  Náplň práce: dohled nad výrobou

 • Technik / technička přípravy a realizace staveb

  Požadujeme: vzdělání SPŠ stavební nebo VŠ obor dopravní stavby (i pro absolventy), autorizace v oboru dopravních staveb - výhodou, znalost stavebního zákona výhodou, orientace v ČSN řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook) o samostatnost, flexibilita, spolehlivost Náplň práce: Při přípravě staveb: Připra ...

 • Referent/ referentka - investiční technik / technička

  - PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody - Přihlášky lze podávat do 30. 9. 2022 - Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra.

 • Stavební technik / technička

  Možnost prodloužení PP na dobu neurčitou - Více na www.snhk.cz - Přihlášky do VŘ zasílejte e-mailem nebo na adresu: Správa nemovitostí Hradec Králové, přísp. organizace, Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové

 • Projektant/ projektantka dopravních staveb

  - Požadujeme vzdělání nebo praxi zaměřené na obor dopravní stavitelství - Vhodné i pro ukrajinské uprchlíky, kteří se alespoň částečně domluví v českém jazyce - Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavební technik v Hradci Králové. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro stavební techniky Hradec Králové je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Stavební technik Hradec Králové?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Hradci Králové na pozici Stavební technik 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23390 Kč do 60000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 36886 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Stavební technik Hradec Králové?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :