Nabídka práce obsluha výrobních strojů v Hodoníně

2 aktuálních volných míst

  • Provozní pracovník-obsluha strojů/strojník

    Náplní práce je obsluha úpravny praných písků, údržba zařízení a nakládka písku na dopravníky. Třísměnný provoz v období duben-listopad, přes zimní období pouze jednosměnný provoz při údržbě a opravách zařízení. Požadavky: řid.průkaz sk. B, strojnický průkaz na el. pásové rypadla vítán, není podmínkou, zaškolíme a zajistíme získání oprávnění. Nabí ...

  • Dělník/ce dřevovýroby - obsluha strojů

    Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na zpracování dřeva. Práce není těžkého charakteru - ruční práce s dřevěnými lamelami, určenými jako vrchní vrstva pro dřevěné podlahy. Vhodné hlavně pro uchazeče z Velké nad Veličkou a okolí. Kontakt oosobně po tel. domluvě.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obsluha výrobních strojů v Hodoníně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce obsluha výrobních strojů Hodonín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Obsluha výrobních strojů Hodonín?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Hodoníně na pozici Obsluha výrobních strojů 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 26000 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27500 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Obsluha výrobních strojů Hodonín?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :