Nabídka práce pro strojní zámečníky v Havlíčkově Brodě

15 aktuálních volných míst

 • Údržbář

  - ZŠ + zkušenosti s opravami strojů a zařízení nebo strojní, technické či elektro vzdělání, pracovitost, flexibilita, odpovědnost, smysl pro přesnost, manuální zručnost - údržbářské práce na budovách, kanalizačním zařízení, veškeré mechanické opravy dle aktuální potřeby, pravidelná údržba výrobního zařízení, opravy strojů a strojního zařízení Osobn ...

 • Údržbář

  - údržba, seřízení potravinářských strojů na balírně - prac. doba PO-PÁ 5:30 - 13:30 a 13:30 - 21:30 hodin - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Údržbář a opravář specializovaných zařízení

  manuální zručnost, ochota dalšího vzdělávání Osobní kontakt možný každý pátek 9-10 hodin.

 • Zámečník, montážní specialista

  - znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, zručnost, praxe - výhodou: strojní vzdělání - rozmanitá práce, výroba a servis atypických manipulačních zařízení - po zapracování možnost služebních cest - prac. doba PO-PÁ 6:00 - 14:30 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. ...

 • Technik údržby

  - údržba robotických pracovišť výrobních linek / údržba lisovacích strojů - HMI a PLC programování výhodou Náborový den se koná každou středu v 8:30 hodin v sídle společnosti.

 • Pracovník údržby

  - vyučení ve stroj. oboru nebo praxe, orientace ve výkresové dokumentaci - opravy strojů Motoman, nářadí, forem Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Údržbář

  - oprava, údržba strojů (praxe výhodou) - možnost mzdového růstu po zapracování - prac. doba PO-PÁ 6:00 - 14:30 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Zámečník

  - dělení a příprava materiálu, pomocné zámečnické práce - manuální zručnost, zodpovědnost Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Zámečník

  Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Strojní zámečník

  - dělení a obrábění kovů, fréza, pila, vrtačka - prac. odba PO-PÁ 5:30 - 14:00 a 14:00 - 21:30 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Údržbář

  - kladný vztah ke zvířatům, flexibilita, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost - výhodou: praxe v zemědělství, znalost práce s elektřinou a zámečnických prací Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Zámečník

  - zkušenosti se svařováním (bez dokladování), znalost práce s jednoduchou výkresovou dokumentací a s měřidly, s mostovými jeřáby, s ručním nářadím (bruska, odjehlovačka atd.), manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita - sestavování kovových výrobků, podsestav, broušení, odjehlování, čištění atd. - prac. doba: po-pá 7 ...

 • Strojní mechanik, zámečník strojů, obsluha obráběcích strojů

  - vyučení v technickém oboru, zkušenosti se svařováním, znalost práce s výkresovou dokumentací a s měřidly, s mostovými jeřáby a s ručním nářadím (bruska atd.), manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita - obsluha, údržba, nastavování a seřizování strojů a zařízení, kontrola a pravidelné čištění strojů - prac. doba PO ...

 • Zámečník - svářeč

  samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, znalost výkresové dokumentace, výhodou praxe v oboru Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Zámečník

  práce s černým železem, příprava pro sváření Osobní kontakt možný každou středu 12-14 hodin.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako strojní zámečník v Havlíčkově Brodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro strojní zámečníky Havlíčkův Brod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.