Nabídka práce pro strojní zámečníky v Havlíčkově Brodě

8 aktuálních volných míst

 • Zámečník

  - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení - prac. doba: PO-PÁ od 8 do 13 hod. (pevná), poté dle dohody - přesnost a pečlivost, čtení výkresové dokumentace, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů - upřednostňujeme zaslání životopisu na výše uvedenou e-mailovou adresu, osobní kontakt možný po předchozí tel. dohodě ...

 • Strojní zámečník

  znalost AJ a praxe výhodou Osobní kontakt po předchozí tel. dohodě.

 • Zámečník, svářeč

  - praxe v oboru 3 roky - prac. poměr na 6 měs. s možností prodloužení Osobní kontakt možný po-pá 8-11 hodin.

 • Elektro údržbář lisovacích strojů

  POŽADAVKY: -SOU elektromechanik strojů a zařízení, vyhláška č. 50/1978 min. §5 NÁPLŇ PRÁCE: - preventivní kontrola a údržba lisovacích strojů NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, nenároková složka mzdy, příplatek za technickou odbornost, příspěvek za práci přesčas, za práci o víkendu a za práci v noci, příspěvek na dopravu, závodní stravování, příspěvek na ...

 • Zámečník

  - vyučení v oboru nebo praxe (min. 2 roky), pečlivost, preciznost, maximální pracovní nasazení, flexibilita - výše mzdy je závislá na zkušenostech a praxi - osobní kontakt možný v prac. dny od 8 do 14 hod.

 • Zámečník

  osobní kontakt po předchozí tel. dohodě

 • Strojní zámečník - svářeč

  - samostatnost, znalost technických výkresů 1. kontakt telefonicky nebo e-mailem!

 • Strojní zámečník - montáž strojů - externí montáže

  - montáž především potravinářských strojů v ČR i v zahraničí - zakázková výroba, znalost čtení z výkresů, svářecí průkaz výhodou - možnost zaměstnání absolventů v oboru strojírenství a jejich zaučení - tel. nebo osobní kontakt v prac. dny od 6:00 - 13:00 hod.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako strojní zámečník v Havlíčkově Brodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro strojní zámečníky Havlíčkův Brod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.