Nabídka práce pro prodavačky / prodavače v Havlíčkově Brodě

8 aktuálních volných míst

 • Prodavač/ka

  - osobní kontakt možný po předchozí tel. dohodě

 • Prodavač/ka

  - zkušenosti s prodejem, dobré komunikační schopnosti, přátelské vystupování, smysl pro zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, výborný zákaznický servis, zájem o módu - příjem a vybalení oblečení k prodeji, péče o vzhled prodejny a úklid, zodpovědnost za celou prodejnu, komunikace se zákazníky Strukturované životopisy zasílat na e-ma ...

 • Prodavač/ka obuvi, kožené galanterie a punčochového zboží

  Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Prodavač/ka

  - práce na výdejně s kantýnou, 5 hodin denně, PO-PÁ od 19 do 24 hod., nutnost vlastní dopravy do zaměstnání - vstřícnost, slušné chování, pracovitost a spolehlivost Osobní kontakt možný po předchozí tel. dohodě.

 • Prodavač/ka v železářství

  - prodej spojovacího materiálu, barev, zahradní techniky, brusného materiálu, ručního elektro nářadí - prac. doba od 8 hodin (zimní čas), od 7 hodin (letní čas) + sobota dopoledne Osobní kontakt možný po-pá 8-15 hodin (nejlépe po předchozí tel. domluvě).

 • Prodavač/ka

  - prac. poměr na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou - prac. doba dle rozpisu (lze upravit), ÚT - PÁ 6:45-12:00, 13:30-17:15, SO 6:30-12:00 - osobní kontakt možný po předchozí tel. dohodě

 • Prodavač/ka

  - praxe v oboru výhodou - prac. poměr do konce roku 2017 s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Pokladní - prodavač/ka

  osobní kontakt po předchozí tel. dohodě

Pomůžeme vám s hledáním práce jako prodavačka v Havlíčkově Brodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro prodavačky / prodavače Havlíčkův Brod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.