Nabídka práce pro pracovníky ostrahy v Havlíčkově Brodě

3 aktuálních volných míst

  • Pracovník ostrahy

    - příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe výhodou, dobrý zdravotní stav, certifikát strážného výhodou (může zajistit zaměstnavatel) - 12-ti hodinové směny NUTNÝ 1. TEL. KONTAKT po-pá 9-15 hod.

  • Strážný

    - předmětem činnosti je pohotovost (v místě bydliště zaměstnance, služební vozidlo k dispozici) a výjezdy ke kontrole střežených objektů na pokyn dispečera a činnost související - kvalifikace strážný 68-008-E podmínkou, zbrojní průkaz sk.D výhodou (získání v případě zájmu zprostředkujeme a náklady po jeho získání uhradíme) - prac. poměr na 1 rok s ...

  • Ostraha supermarketu

    - prevence ztrát za pokladnami a na prodejní ploše - nerovnoměrně rozložená prac. doba (práce i o víkendech) - čistý výpis z rejstříku trestů, průkaz pracovníka v potravinářství a osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E podmínkou Osobní kontakt po předchozí tel. dohodě.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pracovník ostrahy v Havlíčkově Brodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pracovníky ostrahy Havlíčkův Brod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.