Nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě v Havlíčkově Brodě

5 aktuálních volných míst

 • Dělník v potravinářství

  - výroba práškových směsí potravinářských přísad (z důvodu zvedání těžkých břemen je práce vhodnější pro muže) - výuční list v oboru strojní zámečník nebo obráběč kovů podmínkou - prac. doba 6:00 - 14:30 hodin - hrubá měsíční mzda je uvedena včetně příplatku za ztížené pracovní prostředí (prašnost) - prac. poměr na 6 měs. s možností prodloužení Oso ...

 • Dělník/ce

  - lehká práce na sušárně ovoce (kontrola, vážení, balení) - prac. doba PO-NE 6-18 a 18-6 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Pro uchazeče o zaměstnání bude výběrové řízení na ÚP. Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Škrobař/ka

  - práce vhodná i pro ženy - 12-ti hodinové směny po-ne (6:30-18:30 a 18:30-6:30 hodin) Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Pomocná síla v kuchyni

  Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Pomocník v kuchyni

  praxe v kuchyni podmínkou Osobní kontakt možný po-pá 13-17 hodin.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Havlíčkově Brodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě Havlíčkův Brod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.