Nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě v Havlíčkově Brodě

6 aktuálních volných míst

 • Pomocná síla do kuchyně

  - úklidové a přípravné práce v kuchyni - krátký týden (st+čt), dlouhý týden (po+út+pá+so+ne) Osobní kontakt po-pá 14-16 hodin.

 • Pomocná síla v kuchyni

  mytí nádobí a příprava surovin Osobní kontakt možný každé pondělí 11-12 hodin.

 • Dělník v potravinářství

  - pracovník mísírny práškových směsí potravinářských přísad (z důvodu zvedání těžkých břemen je práce vhodnější pro muže) - prac. doba 6:00 - 14:30 hodin - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po tel. domluvě.

 • Pomocná síla v kuchyni

  - prac. doba lze upravit - osobní kontakt možný po předchozí tel. dohodě

 • Dělník/ce mlékárenské výroby

  - práce v provozu sýrárna - balení plísňových sýrů, vyjímečně noční směna - prac. poměr na 6 měs. s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Dělník/ce mlékárenské výroby

  - práce v provozu smažírna, ranní a odpolední směna - balení předsmažených specialit, noční směna sanitace - čištění - prac. poměr na 6 měs. s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Havlíčkově Brodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě Havlíčkův Brod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.