Nabídka práce pro zahradníky ve Frýdku - Místku

3 aktuálních volných míst

  • Florista/-tka

    Aktualizace 1. 3. 2021 Požadujeme - vyučení v oboru, pokud není vyučen v oboru - kurz floristy, praxe v oboru, výhodou - ŘP sk. B. Nástup možný ihned, provozní doba Po-Pá 7:30 - 17:00, So 7:30 - 12:00. Životopis zaslat na e-mailovou adresu: [email protected] Pracoviště: Bystřice nad Olší

  • Zahradník, zahradnice

    A11 z:9/9/2020 a:25/2/2021 Náplň práce: - zakládání a údržba zeleně v terénu, instalace zavlažovacích systémů, vedení menší pracovní skupiny, jednání se zákazníkem a řešení detailů zakázek. Požadujeme: - vzdělání v zahradnickém nebo lesnickém oboru - ŘP sk. B - vysoké pracovní nasazení, flexibilita a ochota pracovat. Výhodou: - ŘP sk. B+E, T. N ...

  • ZAHRADNÍCI TRAVNATÝCH PLOCH, GREENKEEPEŘI (ZamK, program KZ)

    C04 z:21/1/2021 (ZamK, program KZ) Náplň práce: - udržování hracích ploch golfového hřiště - rozvrh směn pondělí až neděle dle požadavků zaměstnavatele. Místo pravidelného pracoviště: - Čeladná (pro určení cestovních náhrad). Kontakt emailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako zahradník ve Frýdku - Místku. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro zahradníky Frýdek - Místek je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.