Nabídka práce pro lektory ve Frýdku - Místku

5 aktuálních volných míst

 • DoporučujemeLektor kroužku Veselá věda, Hrádek

  Máte duši badatele a nadání nadchnout děti? Máte ve všední den brzy odpoledne hodinku nebo víc volného času, který byste rádi věnovali smysluplné aktivitě? Hledáte brigádu, která vás bude těšit? Staňte se lektorem kroužku Veselá věda. Vzhledem k rozrůstajícímu se zájmu dětí přibíráme do našeho týmu nové lektory. Hledáme přednostně lidi s prax ...

 • Speciální pedagog/pedagožka - etoped

  A16 z:30/8/2022 a:24/11/2022 Požadujeme: - nutné mít ukončené VŠ studium magisterského programu Speciální pedagogika, ve studijním oboru Speciální pedagogika (etopedie). Výhodou: - praxe. Náplň práce: - spec. pedagogické poradenství, práce s dětmi od 3-26 let, zákonnými zástupci, pedagogickými pracovníky, docházka do škol. Nabízíme: - práci po ...

 • Speciální pedagogové v denním stacionáři sv. josefa

  Aktualizace 14. 11. 2022, 14. 6. 2022, 22. 4. 2022 Požadujeme - vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách §117, uživatelská znalost práce na PC, kreativita, tvořivost, samostatnost, komunikativnost, schopnost práce v týmu a kooperace, ochota a schopnost dále se vzdělávat, schopnost sebereflexe (osobní rozvoj), sociální cítění, emp ...

 • Učitel/-ka cizích jazyků - aj, pj, nj, rj, fj

  DPP, DPČ Požadujeme - profesionální přístup k vyučovanému jazyku, pedagogické schopnosti, výhodou - ŘP sk. B. Jedná se o individuální i skupinové vyučování, www.jazykysnadno.cz Životopis zaslat na e-mailovou adresu: [email protected] nebo volat na tel. č.: 608 326 450.

 • Lektoři anglického, španělského a německého jazyka pro děti a dospělé (vhodné i pro ozp)

  C04 z:29/11/2017 a:17/10/2022 (VHODNÉ I PRO OZP) Náplň práce: - výuka anglického, španělského a německého jazyka - individuální, skupinová, evidence, tvorba školních plánů apod. Pracovní doba pružná PO-PÁ v rozmezí 7.00-20.00 hod. Požadujeme: - výborné jazykové znalosti, mezinárodní uznávaný certifikát - možno dodělat v průběhu lektorování - VŠ ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako lektor ve Frýdku - Místku. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro lektory Frýdek - Místek je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Lektor Frýdek - Místek?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Frýdku - Místku na pozici Lektor 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 42800 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 31405 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 160 Kč do 325 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 220 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Lektor Frýdek - Místek?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :