Nabídka práce pro chovatele a ošetřovatele zvířat v Chrudimi

3 aktuálních volných míst

  • Ošetřovatel/ka skotu

    Místo výkonu práce: areál ZOD družstva Stolany - Stolany, Sobětuchy NÁPLŇ PRÁCE: krmení a napájení, odklizení mrvy, čištění stáje a zastýlání, přesuny a manipulace se zvířaty, kontrola zdravotního stavu, pomoc při veterinárních zákrocích a běžné desinfekci, vyhledávání říjících se plemenic a pomoc při inseminaci, vedení porodu a ošetření narozených ...

  • Ošetřovatel laboratorních zvířat

    Pracoviště: Dědová 78, 539 01 Hlinsko. Pracovní náplň: napájení, krmení, čištění beden První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle.

  • Ošetřovatel/ka prasat

    MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Vema - farma Řestoky 171 NÁPLŇ PRÁCE: ošetřování prasat a údržbářské práce na odchovně selat POŽADAVKY: Samostatnost, chuť pracovat První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako chovatel, ošetřovatel zvířat v Chrudimi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro chovatele a ošetřovatele zvířat Chrudim je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.