Nabídka práce pro svářeče v Chebu

6 aktuálních volných míst

 • Dělníci ve výrobě - svářeči

  Místo výkonu práce: Chebská 72, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 6:30-15:00 h. Náplň práce: provádíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí. Požadujeme: komunikativnost v českém jazyce, svářečské oprávnění pro svařování elektrodou a CO2, čtení výrobních výkresů, časová flexibilita. Kontakt pro zájemce: telef ...

 • Svářeči v ochranné atmosféře

  Místo výkonu práce: Truhlářská 1713/20, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo po dohodě. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 h (případně dle domluvy). Požadujeme: platný svářečský průkaz a praxe ve svařování Mig/Mag (případně státní zkoušky), znalost práce dle výrobních postupů a výkresů, samostatné řešení svařovacích p ...

 • Zámečníci - svářeči

  Místo výkonu práce: Karlovarská 50, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 6:00-14:30 h. Náplň práce: zámečnické a svářecí práce, obsluha jednoduchých strojů (vrtačka apod.). Požadujeme: praxe v oboru podmínkou, základní průkaz svářečů, vyučení v oboru není podmínkou. Nabízíme: 25 dnů dovolené, rodinná firma, příspěvek na str ...

 • Svářeči

  Místo výkonu práce: Jesenice 10, 350 02 Okrouhlá. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 7:30-16:00 h. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-15:00 h) anebo e-mailem.

 • Svářeči

  Místo výkonu práce: Karlovarský a Plzeňský kraj. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-16:00 h. Požadujeme: svářečský průkaz ocel 311, 111, plasty, řidičský průkaz sk. B, vyučení v oboru není podmínkou. Nabízíme: svoz na pracoviště mimo sídlo firmy zajištěn (místo nástupu pracovní cesty - sídlo firmy). Kontakt pro zájemce: tel ...

 • Svářeči/staveči

  Přijmeme svářeče CO2, kteří se orientují v technických výkresech. Požadujeme zručnost, pečlivost a ochotu se zapracovat. Náplní práce je sestavování svařenců dle výkresové dokumentace a svařování. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 h (lze ji upravit dle dohody).

Pomůžeme vám s hledáním práce jako svářeč v Chebu. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro svářeče Cheb je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Svářeč Cheb?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Chebu na pozici Svářeč 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 45000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 29867 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Svářeč Cheb?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :