Nabídka práce pro šičky v Chebu

2 aktuálních volných míst

  • Obsluha pletacích strojů - pomocní pletaři

    Místo výkonu práce: Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (12 měsíců) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:00-18:00 h x 18:00-6:00 h). Náplň práce: obsluha pletacích strojů a jejich základní údržba, rozpoznávání a hlášení kvalitativních odchylek, zablokování vadného množství. Po ...

  • Obsluha pletacích strojů - pletaři

    Místo výkonu práce: Kamenná 467, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neučitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 h x 14:00-22:00 h (možnost jedné směny dle vytíženosti a potřeb výroby - Po-Pá 6:00-14:30 h). Náplň práce: obsluha pletacích strojů a jejich základní údržba při výrobě šál a čepic, kontrola kvalit ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako šička v Chebu. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro šičky Cheb je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Šička Cheb?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Chebu na pozici Šička 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 28000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24250 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Šička Cheb?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :