Nabídka práce provozní, vedoucí provozu v Českých Budějovicích

3 aktuálních volných míst

  • Dpp - provozář

    objednávání zboží, zjišťování stavu zhásob, práce s pokladním systémem AWIS - naskladňování, inventura a další činnosti. Pracovní pozice vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením. Kontakt telefonicky.

  • Provozní pracovník/ce penzionu

    požadavky: minimálně výuční list, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B náplň práce: vedení provozu ubytování (penizon), komunikace se zákazníky zaměstnanecké benefity: možnost ubytování v penzionu, služební vozidlo ostatní: nepřetržitý provoz, práce také v sobotu a neděli, možnost čerpání dovolené v zimním období mimo měsíce duben až říjen ...

  • Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

    Místo výkonu práce: Č. Budějovice Náplň práce spočívá především v v organizování, dozorování jednotlivých pracovníků, zajištění čistoty a pořádku. Nutný dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, zodpovědnost. Čistý trestní rejstřík podmínkou. Komunikativní znalost ukrajinštiny výhodou. Osobní schůzka v ČB možná až po předchozí telefonické či e-mailo ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako provozní, vedoucí provozu v Českých Budějovicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce provozní, vedoucí provozu České Budějovice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Provozní, Vedoucí provozu České Budějovice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Českých Budějovicích na pozici Provozní, Vedoucí provozu 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23640 Kč do 25000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24320 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 120 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Provozní, Vedoucí provozu České Budějovice je 120 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Provozní, Vedoucí provozu České Budějovice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :