Nabídka práce pro truhláře v Českých Budějovicích

13 aktuálních volných míst

 • Montážník podlah a dveří

  Přijmeme zaměstnance na montáž podlah a dveří- České Budějovice. Vyučení v oboru a praxe výhodou.

 • Truhlář/ka, nábytkář/ka

  Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Možnost zkráceného úvazku. Mzda: dle zkušeností. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • Truhlář

  Dřevozpracující firma- výroba dřevěných a speciálních obalů- zakázkové truhlářství. Požadujeme: vyučení v oboru, samostatnost, schopnost práce v kolektivu, základní praxe v oboru výhodou. Nástup: možný ihned. Nabízíme: pro cizince možnost ubytování.

 • Truhlář/ka

  Požadujeme: samostatost a chuť učit se novým věcem a hlavně vztah k práci, manualní zručnost podmínkou. Náplň práce: práce na zákázkách. Bližší informace: vyučení v oboru truhlář není podmínkou. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky či osobně na adrese Zborov 67.

 • Obsluha velkoformátové pily

  V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně, e-mailem či telefonicky.

 • Truhláři, pracovníci v příbuzných oborech

  V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

 • Truhlář

  Jsme mladé, ryze české truhlářství a hledáme šikovné truhláře, kterým rádi dáme prostor pro jejich invenci, možnost aktivního se podílení na zakázkách, pracovním postupu, plánování prací. Zabýváme se zakázkovou výrobou truhlářských produktů, práce s masivními nebo/i laminovými materiály, nábytkářství nebo/i stavební truhlářství. Místo je vhodné po ...

 • Truhlář, stolař, nábytkář

  možnost osobního růstu, zázemí zavedené firmy, dobré platové ohodnocení

 • Truhlář

  Náplň práce: výroba nábytku v dílně.

 • Truhlář, montér

  Náplň práce: truhlářská výroba a montáže nábytku pro Kuchyně Premio. Vhodné i pro uchazeče vyučené v příbuzných oborech. Výhodou: řidičský průkaz skupiny B. Mzda: bude upřesněna s ohledem na praxi a zkušenost. Zaměstnavatel si přeje být kontaktován osobně, e-mailem či telefonicky.

 • Truhlář

  Požadujeme: vyučení v oboru. Mzda: bude upřesněna podle praxe.

 • Truhlář

  Hledáme posilu do našeho týmu na pozici TRUHLÁŘ pro výrobu zakázkového nábytku - výroba moderního a designového nábytku. Co Vám můžeme nabídnout? - zajímavé finanční ohodnocení - 13. a 14. plat - smlouvu na dobu neurčitou - HPP - dary při životních výročích - zajímavou a různorodou práci ve statilní společnosti Co od Vás očekáváme: - odborné vyuč ...

 • Truhlář - modelář

  Dřevozpracující firma - výroba dřevěných a speciálních obalů - zakázkové truhlářství Požadujeme: vyučen v oboru, samostatnost, schopnost práce v kolektivu, základní praxe v oboru výhodou nástup možný ihned, pro cizince možnost ubytování

Pomůžeme vám s hledáním práce jako truhlář v Českých Budějovicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro truhláře České Budějovice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Truhlář České Budějovice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Českých Budějovicích na pozici Truhlář 13 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 45000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 29025 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Truhlář České Budějovice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :