Nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů v Českých Budějovicích

8 aktuálních volných míst

 • Traktorista/ka

  Požadujeme: ŘP "B" a "T" podmínkou, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, technická zručnost, spolehlivost, svědomitost, pracovitost, praxe výhodou. Nabízíme: stravenky. Nástup: ihned. Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky.

 • Traktorista

  Požadavky: řidičský průkaz sk. T a B. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, stravování, možnost 13. platu, naturálie. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky.

 • Traktorista/dělník v zemědělské výrobě

  Naše rodinná farma se nachází v Žimuticích, zabýváme se RV (obilniny a olejniny) a ŽV (chováme masný skot Simmental). Do našeho týmu hledáme nového kolegu:Traktorista/dělník v zemědělské výrobě, který bude mít zájem s námi naši farmu posouvat kupředu. Hlavním úkolem by byla: obsluha moderní zemědělské techniky a vykonávání široké škály postupů. Na ...

 • OBSLUHA ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY (traktor, samochodný postřikovač, příp. další zemědělská technika)

  Je vaším snem obsluhovat moderní zemědělskou techniku? Máte odpovědný přístup k práci, jste samostatný a časově flexibilní? Vlastníte řidičský průkaz sk. B, T? Jste vyučen v zemědělském nebo technickém oboru nebo je to Váš koníček? Budeme rádi, když se stanete součástí našeho kolektivu. Firma nabízí kvalitní zázemí velké zemědělské společnosti. Šir ...

 • Traktorista/ka- práce v zemědělství

  Místo výkonu práce: Kamenný Újezd. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, T, zkušenosti s prací v zemědělství výhodou. Náplň práce: traktorista/ka, práce v zemědělství, ošetřovatel/ka zvířat. Zam. výhody: nákup masa za zaměstnanecké ceny, příspěvek na dopravu do zaměstnání, možnost ubytování na farmě. Kontakt: telefonicky (po-pá, 8:00 - 17:00 hod.) neb ...

 • Traktorista

  Bližší informace: řidičský průkaz sk. C podmínkou, praxe v zemědělství výhodou. Nástup: ihned.

 • Traktorista

  ŘP B, T, prémie, naturální výhody, podnikové stravování, dovolená navíc

 • Traktorista v rostlinné výrobě/opravář zemědělských strojů

  Bližší informace: doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou Náplň práce: traktorové práce na orné půdě, loukách a pastvinách; údržba a opravy zemědělských strojů a zařízení; další manuální práce v zemědělství; řízení a obluha dalších zemědělských strojů (kombajn, manipulátor atd.). Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehliv ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič v Českých Budějovicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů České Budějovice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič zemědělských strojů České Budějovice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Českých Budějovicích na pozici Řidič zemědělských strojů 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 30836 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 200 Kč do 200 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 200 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič zemědělských strojů České Budějovice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :