Nabídka práce pro pracovníky čistíren v Českých Budějovicích

6 aktuálních volných míst

 • DPP - Pracovník v prádelně

  Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici PRACOVNÍK PRÁDELNY do našeho moderního provozu prádelny. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována. Nástup možný ihned nebo dle dohody. NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o žehlení, skládání prádla, evidence prádla, práce se čtečkou prádla k evidenci a další prádelenské práce (zaškolíme). NABÍZÍME: dlouhodobou stabilní b ...

 • Pradlena

  Požadavky: bezúhonnost; manuální zručnost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost. Pracovní doba: pracovní režim 5 dní v týdnu, směny 6:00 – 14:30 hod. a 10:30 – 19:00 hod. Plat: 17 070 Kč + možnost osobního příplatku po zkušební době s možností dalších výkonnostních odměn, po zapracování tedy plat cca 23 000 Kč. Benefity: obědy plně hrazené zaměs ...

 • Obsluha strojů prádelny

  Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s 1.-3. stupněm invalidity. Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici OBSLUHA STROJŮ PRÁDELNY do našeho moderního provozu prádelny. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována. NÁPLŇ PRÁCE: obsluha praček, mandlování a žehlení na karuselovém stroji, budete zodpovědní za včasné, kvalitní ...

 • Dělník/ice v prádelně

  Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s 1.-3. stupněm invalidity. Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici DĚLNÍK/ICE PRÁDELNY do našeho moderního provozu prádelny. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována. NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o žehlení, skládání prádla, evidence prádla, práce se čtečkou prádla k evidenci- budete zodpo ...

 • Žehlíř/ka

  Náplň práce: mezioperační a konečné žehlení. Bližší informace: výroba krojů z kvalitních materiálů pro zahraniční zákazníky, pestrý sortiment, rozmanitá práce. Mzda: podle odbornosti a pracovních zkušeností. Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

 • Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách

  Kontakt e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pracovník čistírny v Českých Budějovicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pracovníky čistíren České Budějovice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pracovník čistírny České Budějovice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Českých Budějovicích na pozici Pracovník čistírny 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 23155 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19269 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 135 Kč do 135 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 135 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pracovník čistírny České Budějovice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :