Nabídka práce dělník potravinářské výroby v Českých Budějovicích

7 aktuálních volných míst

 • Operátor/ka výroby, obsluha výrobních linek

 • Řezník/ice na výpomoc

  Jihočeská masna České Budějovice přijme pracovníka/ici na brigádní výpomoc. Práce v jatečném provozu na pár hodin denně. Ideální pro aktivní důchodce, možnost střídat dovolené- flexibilní plánování. Skvělý kolektiv a výborný zaměstnavatel. Životopisy zasílejte na [email protected] nebo se osobně zastavte!

 • Obsluha extrudéru

  Práce v potravinářském provozu, obsluha extrudéru na výrobu potravin Náplň práce - seřizování a kontrola správné funkce výrobní linky, provádění činností při nájezdu, odstraňování drobných závad na strojním a technologickém zařízení, vedení předepsané výrobní a provozní dokumentace, kontrola kvality výrobku. Požadujeme manuální zručnost, samostatno ...

 • Pomocný řezník

  Zam. výhody: příspěvek na stravování Kontakt osobně na adrese Rudolfovská 464, České Budějovice.

 • Dpč - řezník - zpracovatel masa a jiných produktů

  výpomoc v řeznictví Kontakt osobně na adrese Jivno 144.

 • Dělník/dělnice v potravinářské výrobě

  Jedná se o práci v potravinářském provozu- kompletace výrobků, polepování, balení. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, možnost profesního růstu, podnikové benefity, stravenky, slevy na nákupy.

 • Řezník

  Praxe v oboru výhodou. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, speciální slevy pro zaměstnance na výrobky podniku. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky (ve středu od 9:00-11:00 hod.).

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník potravinářské výroby v Českých Budějovicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce dělník potravinářské výroby České Budějovice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník v potravinářství České Budějovice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Českých Budějovicích na pozici Dělník v potravinářství 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 28000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 23428 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 118 Kč do 250 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Dělník v potravinářství České Budějovice je 154 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník v potravinářství České Budějovice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :