Nabídka práce pro uklízečky v České Lípě

16 aktuálních volných míst

 • Uklízeč/ka

  Místo výkonu práce: Nádražní 287, Nový Bor Pracovní doba: 13:30 - 17:30. Nabízíme: zkrácený pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce.

 • Úklid veřejných prostor

  Náplní práce je úklid veřejných prosotr panelových domů. Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (se zkušební dobou), po osvědčení možnost prodloužení. Pracovní poměr zkrácený na 30 hod./týdně (= 6 hodin/denně), flexibilní pracovní dobu, 20 dní dovolené, mzdové bonusy. Nástup je možný ihned. Požadujeme: samostatnost. Místo je vhodné pro os ...

 • Úklidový operátor - čištění speciálních šicích a střih. strojů

  Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa (průmyslová zóna Dubice) Kontakt: Míglová Anna, tel.: 731 442 205, e-mail: annamiglova@seznam.cz Vhodné pro osoby se zdravotním postižením - vymezená chráněná pracovní místa. Fyzicky nenáročná práce, která se vykonává pouze o víkendu. Nástup je možný ihned. Pracovní pomě ...

 • Úklidový operátor

  Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa (výroba potravin) Kontakt: Míglová Anna, tel.: 731 442 205, e-mail: annamiglova@seznam.cz Vhodné pro osoby se zdravotním postižením - vymezená chráněná pracovní místa. Náplní práce je úklid kanceláře expedice, WC, jídelny a rozvoz svačin. Úklid se provádí ve všední dny od ...

 • Úklidový operátor - odpadář

  Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa (průmyslová zóna Dubice) Kontakt: Míglová Anna, tel.: 731 442 205, e-mail: annamiglova@seznam.cz Vhodné pro osoby se zdravotním postižením - vymezená chráněná pracovní místa. Náplní práce je udržování čistoty v celém areálu společnosti, (odvoz odpadu) ve 3 směnném provozu. ...

 • UKLÍZEČ/KA v kancelářích

  Požadavky: pečlivost, samostatnost Hlásit se předem telefonicky

 • Úklidový(á) operátor(ka)

  Jde o úklid administrativní budovy. Prac.doba: 7.00 - 11.00 hod. Měsíční hrubá mzda: 5.500,--Kč. Dojíždějícím je poskytován příspěvek na dopravu. Možnost prodloužení prac.smlouvy na dobu neurčitou.

 • Uklízeč v domácnosti (kromě hospodyně)

  Jde o úklid v domácnostech u stálých zákazníků. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík. Pokud uchazeč již podobnou práci vykonával, přinést s sebou reference. Hrubá sazba na 1 hod./80,--Kč. Prac.doba: cca 4 hod., jinak dle množství zakázek může být i více.

 • Uklízeč ve zdravotnických zařízeních

  Jde o úklid na zdravotním středisku na Špičáku. Uklízí se společné prostory a ordinace. Vyžadujeme čistý trestní rejstřík. Prac.doba: cca 18.00 - 21.00 hod. Hrubá měsíční mzda: 4.125,--Kč. Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Vhodné pro osobu se zdravotním znevýhodněním.

 • Úklidový(á) operátor(ka)

  Vhodné pro občany se zdravotním omezením - jde o vymezené chráněné prac.místo. Prac.doba: 16.00 - 19.00 hod.(3hod./denně). Uklízí se kanceláře, chodby, sociální zázemí THP a sociální zázemí ostatních zaměstnanců. Nejlépe někdo z okolí Kopeček, Ptačí louka, Sosnová, ale není podmínkou. Možnost prodloužení PS na dobu neurčitou. Možnost nástupu ihned. ...

 • Úklidový(á) operátor(ka)

  Jde o úklid v pěkném prostředí na zkrácený prac.úvazek 4 hod.denně. Vhodné pro občany se zdravotním znevýhodněním. Poskytujeme příspěvek na dopravu. Možnost prodloužení prac.smlouvy na dobu neurčitou. Možnost svozu do práce z České Lípy. Nástup možný ihned. Prac.doba: 1) 7.00 - 11.00hod. - 1 volné prac.místo, 2)11.00 - 15.00 hod. - 1 prac.místo. ...

 • Úklidový(á) operátor(ka)

  Práce je vhodná pro občany se zdravotním znevýhodněním. Jde o částečný úvazek 4 hod. denně. Prac. doba 4,00-8,00hod. Dojíždějícím poskytujeme příplatek na dopravu. Možnost prodloužení prac.smlouvy na dobu neurčitou.

 • Uklízeč na plavecký bazén

  Nabízíme 2 volná pracovní místa na úklid plaveckého bazénu na zkrácený úvazek 30 hodin týdně (práce na 2 směny), hrubá mzda 8300,-Kč. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením = vymezené chráněné pracovní místo.

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid kanceláří na zkrácený úvazek 4 hodiny denně (práce probíhá v odpoledních hodinách), hrubá mzda 5500,- Kč. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením = vymezené chráněné pracovní místo. Nástup možný ihned.

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid kanceláří na 2 hodiny denně v odpoledních hodinách, hrubá mzda 2800,-Kč. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením = jedná se o vymezené chráněné pracovní místo.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v České Lípě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Česká Lípa je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.