Nabídka práce pro uklízečky v České Lípě

10 aktuálních volných míst

 • Uklízeči - ruční

  MG Services s.r.o. (IČ 28737971) Pracoviště v České Lípě v průmyslové zóně. Kontaktní osoba: František Příhunek 725 505 218, Ing. Josef Oulehla 736 115 345, info.safety@dgservices.cz. Nabízíme: možnost pracovního a mzdového růstu, nástup možný ihned, dvousměnný provoz - ranní a odpolední provoz včetně sobot a nedělí dle rozpisu (noční služby dle ro ...

 • Úklidový operátor/operátorka

  Jde o vymezené chráněné prac.místo - vhodné tedy pro OZZ nebo ID. Pracovní doba: 5.30 - 9.30hod. Měsíční hrubá mzda: 5.500,-Kč. Dojíždějícím je poskytován 50% příspěvek na dopravu. Nástup možný ihned.

 • Úklidový(á) operátor(ka)

  Místo je vhodné i pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Jde o úklid kanceláří na zkrácený prac. úvazek 6hod./denně. Prac.doba: 4.00 - 10.00 hod. Hrubá mzda: 8.300,-Kč/měsíc. Dojíždějícím přispíváme na dopravu. Nástup možný ihned.

 • Uklizeči /ky , kancelářských a skladových prostor

  Požadujeme čistý výpis rejstříku trestů. Jedná se o denní i noční směny. Možno i jen noční. Pohovor nutno si domluvit předem.

 • Úklidový operátor - čištění šicích strojů

  Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa (průmyslová zóna Dubice) Kontakt: Míglová Anna, tel.: 731 442 205, e-mail: annamiglova@seznam.cz Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. fyzicky nenáročná práce, která se vykonává pouze o víkendu -nástup možný ihned Nástup je možný ihned. Pracovní poměr z počátku na d ...

 • Uklízeč sportovišť

  Od 1.8.2017 nabízíme 4 pracovní místa na úklid zázemí fotbalového hřiště(šatny,chodby,sociální zařízení) a úklid víceúčelových sportovních hal. Vše na zkrácený úvazek 4 hodiny denně(dopoledne), mzda 5500,-Kč. Vhodné především pro invalidní důchodce = vymezená chráněná pracovní místa.

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Od 1.9.2017 nabízíme volné pracovní místo na bazénu Sever. Jedná se o mytí hladiny bazénu, okolí a zázemí bazénu tlakovým mycím strojem-z tohoto důvodu je práce vhodná hlavně pro muže. Práce bude na zkrácený úvazek 3 hodiny denně(6:00-9:00), mzda 4600 Kč. Bude se jednat o vymezené chráněné pracovní místo = vhodné pro invalidní důhodce nebo osoby zd ...

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Nabízíme volné pracovní místo od 1.9.2017 na úklid školy v odpoledních hodinách na zkrácený úvazek na 3 hodiny denně, mzda 4200,-Kč. Jedná se o vymezené chráněné pracovní místo = vhodné především pro invalidní důchodce.

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid chodeb a schodišť úřadů. Pracovní doba na 3 hodiny denně v odpoledních hodinách po skončení pracovní doby úřadů. Mzda 4200,-Kč. Vhodné pro invalidní důchodce nebo OZZ(osoby zdravotně znevýhodněné)= vymezené chráněné pracovní místo. Nástup možný ihned.

 • Speciální úklidové práce

  KONTAKT DOMLUVIT NEJPRVE TELEFONICKY. Z počátku bude uzavřena Dohoda o provedení práce, po osvědčení možný vznik pracovního poměru až na neurčito. Práce ve výškách, fyzicky značně náročná práce vhodná pro muže. Pracoviště bude celá ČR. Požadujeme: výpis z Rejstříku trestů. Výhodou ŘP sk. B. MZDA BUDE ÚKOLOVÁ (od 20 000 Kč/ měsíc ) + možnost o ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v České Lípě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Česká Lípa je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.