Nabídka práce pro uklízečky v České Lípě

10 aktuálních volných míst

 • Uklízeč-chodby

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid chodeb na zkrácený úvazek 3 hodiny denně(v odpoledních hodinách, po pracovní době úřadu), mzda 4600,-Kč. Jedná se o vymezené chráněné opracovní místo = vhodné především pro invalidní důchodce nebo osoby zdravotně zněvýhodněné. Nástup od 1.3.2018

 • Uklízeč/ka

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid Finančního úřadu v Novém Boru na zkrácený úvazek 2 hodiny denně(6:00-8:00), mzda 3100,-Kč. Jedná se o vymezené chráněné pracovní místo = vhodné i pro invalidní důchodce.

 • Úklidové práce

  Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Mimoň Kontakt: Ing., Lýdie Lotocká, tel.: 731 442 201 Vhodné pro osoby se zdravotním postižením nebo znevýhodněním - vymezená chráněná pracovní místa. Nástup je možný ihned. Požadujeme: toleranci a dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Svoz NENÍ zajištěn. Pracovní poměr z ...

 • Úklidový/á operátor/ka

  Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa - Adient Kontakt: Míglová Anna, tel.: 731 442 205, e-mail: annamiglova@seznam.cz Náplň práce: Tato pozice se stará o úklid sociálního zařízení ve výrobní části areálu fabriky,udržuje čistotu ve fabrice,3směnný provoz. Nástup možný 1.2.2017. Smlouva se uzavírá na půl roku,př ...

 • Uklízeč/ka

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid kanceláří na zkrácený úvazek 2 hodiny denně(17:00-19:00), hrubá mzda 3100,-Kč. Jedná se o vymezené chráněné pracovní místo = vhodné i pro invalidní důchodce.

 • Uklízeč/ka SPŠ

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid chodeb školy mycím strojem na zkrácený úvazek 4 hodiny denně v odpoledních hodinách. Hrubá mzda 6100,-Kč. Jedná se o vymezené chráněné pracovní místo = vhodné i pro invalidní důchodce a osoby zdravotně znevýhodněné(OZZ).

 • Speciální úklidové práce

  KONTAKT DOMLUVIT NEJPRVE TELEFONICKY. Z počátku bude uzavřena Dohoda o provedení práce, po osvědčení možný vznik pracovního poměru až na neurčito. Práce ve výškách, fyzicky značně náročná práce vhodná pro muže. Pracoviště bude celá ČR. Požadujeme: výpis z Rejstříku trestů. Výhodou ŘP sk. B. MZDA BUDE ÚKOLOVÁ (od 20 000 Kč/ měsíc ) + možnost odmě ...

 • Uklízeč/ka

  ŘP sk. B výhodou V zimě se pracují víkendy, v létě turnusové služby.

 • Uklízeč/ka

  Místo výkonu práce: Mimoň Vhodné pro osoby s částečným invalidním důchodem nebo plným invalidním důchodem. Práce bude probíhat ve zkráceném úvazku od 5-7 a 17-19.

 • Uklízeč na MÚ

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid městského úřadu v České Lípě na zkrácený úvazek(4 hod.denně) v odpoledních hodinách. Jedná se o vymezené chráněné pracovní místo= = vhodné pro invalidní důchodce a OZZ(osoby zdravotně znevýhodněné).

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v České Lípě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Česká Lípa je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.