Nabídka práce pro uklízečky v České Lípě

13 aktuálních volných míst

 • Uklízeč/ka

  Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Kontakt možný telefonicky,osobně či e-mailem.

 • Speciální úklidové práce

  KONTAKT DOMLUVIT NEJPRVE TELEFONICKY. Z počátku bude uzavřena Dohoda o provedení práce, po osvědčení možný vznik pracovního poměru až na neurčito. Práce ve výškách, fyzicky značně náročná práce vhodná pro muže. Pracoviště bude celá ČR. Požadujeme: výpis z Rejstříku trestů. Výhodou ŘP sk. B. MZDA BUDE ÚKOLOVÁ (od 20 000 Kč/ měsíc ) + možnost odmě ...

 • Uklízeč/ka SPŠ

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid školních šaten na zkrácený úvazek 3 hodiny denně v odpoledních hodinách, hrubá mzda 4200,-Kč. Vhodné i pro invalidní důchodce nebo OZZ(osoby zdravotně znevýhodněné) = jedná se o vymezené chráněné pracovní místo.

 • Uklízeč/ka

  Místo výkonu práce: Nádražní 287, Nový Bor Pracovní doba: 13:30 - 17:30. Nabízíme: zkrácený pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce.

 • Úklidový(á) operátor(ka)

  Jde o úklid prostor kavárny a sociálního zařízení. Jsme chráněná dílna, takže je místo vhodné pro OZZ. Úklid odhadujeme na cca 2 hodiny denně, občas i o víkendech(střídání s další pracovnicí). Hrubá měsíční mzda se bude pohybovat mezi 4.200-4.600,-Kč. Začátek prac.doby může být od 5.00hod. nebo od 19hod. Požadujeme: kladný vztah k úklidu, potraviná ...

 • Úklidový(á) operátor(ka)

  Jde o zaměstnání v pěkném prostředí na zkrácený prac.úvazek 4 hod.denně (7,00 -11,00hod), možno i 8hodin dle zdravotního omezení (7,00 - 15,00hod.). Práce je vhodná pro OZZ - jde o obsazení vymezeného chráněného místa. Zajištěn pitný režim. Dojíždějícím poskytujeme příspěvek na dopravu. Možnost prodloužení PS na dobu neurčitou a zajištění stravován ...

 • Uklízeč/ka

  Spolehlivost. Úklidové a pomocné práce v kuchyni. Práce vhodná i pro OZP = vymezená chráněná pracovní místa. Nabízíme stravu zdarma. První kontakt telefonicky!

 • Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

  Dobrý zdravotní stav, požadujeme výpis z RT Požadujeme dobrou znalost angličtiny – zaměstnání u klientů - zahraničních firem, kteří vyžadují znalost angličtiny, filipínština výhodou. Vhodné i pro cizince! První kontakt emailem!

 • Uklízeč na MÚ

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid městského úřadu v České Lípě na zkrácený úvazek(4 hod.denně) v odpoledních hodinách. Jedná se o vymezené chráněné pracovní místo= = vhodné pro invalidní důchodce a OZZ(osoby zdravotně znevýhodněné).

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid Okresního soudu v České Lípě. Práce na zkrácený úvazek v ranních hodinách(6:00-10:00h). Vymezené chráněné pracovní místo = vhodné především pro invalidní důchodce nebo OZZ(osoby zdravotně znevýhodněné). Požadavky: čistý trestní rejstřík-dodat výpis.

 • Ruční úklid

  MG Services s.r.o. (IČ 28737971) Pracoviště v České Lípě v průmyslové zóně. Kontaktní osoba: František Příhunek 725 505 218, Ing. Josef Oulehla 736 115 345, info.safety@dgservices.cz. Nabízíme: možnost pracovního a mzdového růstu, nástup možný ihned, třísměnný provoz - ranní, odpolední a noční provoz včetně sobot a nedělí dle rozpisu (noční služby ...

 • Uklízeči - ruční

  MG Services s.r.o. (IČ 28737971) Pracoviště v České Lípě v průmyslové zóně. Kontaktní osoba: František Příhunek 725 505 218, Ing. Josef Oulehla 736 115 345, info.safety@dgservices.cz. Nabízíme: ruční úklid kanceláří, možnost pracovního a mzdového růstu, nástup možný ihned, jednosměnný provoz - pouze odpolední směny, od pondělí do pátku 14:00 - 22:0 ...

 • Uklízeč-stroj SPŠ

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid chodeb školy pomocí stroje v odpoledních hodinách. Pracovní doba je 4 hodiny denně, mzda 6100,- Kč. Jedná se o vymezené chráněné pracovní místo = vhodné především pro invalidní důchodce nebo OZZ (osoby zdravotně znevýhodněné).

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v České Lípě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Česká Lípa je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.