Nabídka práce pro uklízečky v České Lípě

18 aktuálních volných míst

 • Úklidové a režijní práce

  Požadavky: Náplň práce: úklid vnitřních a vnějších prostor areálu firmy VALDHANS + ostatní pomocné režijní práce. Mzda: od 70,--Kč/hod Pracovní poměr: HPP, možnost i zkrácení úvazku. Požadavek: spolehlivost, pracovitost. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké stravování. Nástup do pracovního poměru - ihned. V případě zájmu zasílejte své ži ...

 • Uklízeč na bazén

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid zázemí plaveckého bazénu na zkrácený úvazek 30 hodin týdně. Vzhledem k úklidu dámských šaten je místo vhodnější pro ženy. Jedná se o vymezené chráněné pracovní místo = vhodné pro osoby se zdravotním postižením nebo osoby se zdravotním znevýhodněním. Nástup možný ihned. ...

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid školy v odpoledních hodinách na zkrácený úvazek na 3 hodiny denně, mzda 4200,-Kč. Jedná se o vymezené chráněné pracovní místo = vhodné především pro invalidní důchodce. Nástup možný ihned.

 • Uklizeč-ka

  Zaměstnavatel: Čistící stroje s.r.o. (IČ 26034425) Kontakt: Zejda Josef, zejda@karchercs.cz Místo výkonu práce: Česká Lípa Požadujeme: spolehlivost, zkušenosti v úklidu výhodou. Pracovní poměr na dobu určitou, po dobu trvání zakázky. Pracovní úvazek může být plný nebo i zkrácený (4 hod./den). Vhodné i pro cizince! Vhodné pro OZP a OZZ. ...

 • Uklízeč ve zdravotnických zařízeních

  Jde o úklid lékařských ordinací a společných prostor na zdravotním středisku Špičák (naproti základní škole Špičák). Úklid se provádí v odpoledních hodinách cca od 16.30h - 20.30h. Měsíční hrubá mzda: 5.500,-Kč. Vhodné pro občany se zdravotním omezením.

 • Úklidový(á) operátor(ka)

  Práce je vhodná pro občany se zdravotním znevýhodněním. Jde o částečný úvazek 4 hod. denně. Prac. doba se po týdnu střídá: 1.ráno 7,00-11,00 hod., 2.odpoledne 19.00-23.hod. Dojíždějícím poskytujeme příplatek na dopravu. Možnost prodloužení prac.smlouvy na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

 • Úklidový operátor/operátorka

  Pracovní místo je vhodné pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Jde o úklid v budově firmy Marius Pedersen na zkrácený prac.úvazek 3 hodiny denně v odpoledních hodinách, HM 4.200,-Kč/měsíc. Dojíždějícím přispíváme na dopravu. Nejlépe pro osoby, které bydlí v oblasti Kopeček, Ptačí louka nebo Sosnová, ale není podmínkou. ...

 • Úklidový(á) operátor(ka)

  Místo je vhodné i pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Jde o úklid kanceláří na zkrácený prac. úvazek 6hod./denně. Prac.doba: 4.00 - 10.00 hod. Hrubá mzda: 8.300,-Kč/měsíc. Dojíždějícím přispíváme na dopravu. Nástup možný ihned.

 • Úklidový operátor/operátorka

  Jde o úklid kancelářských prostor ve velmi hezkém prostředí. Prac.doba: 7.00 - 11.hod. Hrubá měsíční mzda 5.500,-Kč. Dojíždějícím poskytujeme příspěvek na dopravu do zaměstnání. Zajištěn pitný režim. Nástup možný ihned.

 • Úklid veřejných prostor - chráněné pracovní místo

  Úklidové práce v objektech. " úklid veřejných prostor panelových domů a kanceláří " chráněné pracovní místo pro osoby se zdravotním znevýhodněním a invaliditou " práce na 6 hodin " flexibilní pracovní doba " hrubá mzda 8 500 Kč " 20 dní dovolené " samostatnost " Nástup možný ihned.

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Nabízíme brigádu od 22.5. do srpna 2017 na úklid kanceláří max. na 4 hodiny denně v odpoledních hodinách. Mzda 66,-Kč za hodinu. Vhodné pro starobní důchodce, invalidní důchodce nebo studenty.

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid kanceláří Městského úřadu v České Lípě na zkrácený úvazek 4 hodiny denně v odpoledních hodinách, mzda 5500,-Kč. Jedná se o vymezené chráněné pracovní místo = vhodné pro invalidní důchodce nebo osoby zdravotně znevýhodněné(OZZ). Nástup možný ihned.

 • Uklízeč bazén Sever

  Nabízíme volné pracovní místo na úklid zázemí plaveckého bazénu Sever. Vzhledem k úklidu dámských šaten, vhodnější pro ženy. Provoz je na 3 směny, práce je na 4 hodiny denně. Nástup možný ihned. Jedná se o vymezené chráněné pracovní místo - vhodné pro osoby se zdravotním postižením.

 • Úklidový operátor - čištění šicích strojů

  Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa (průmyslová zóna Dubice) Kontakt: Míglová Anna, tel.: 731 442 205, e-mail: annamiglova@seznam.cz Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. fyzicky nenáročná práce, která se vykonává pouze o víkendu -nástup možný ihned Nástup je možný ihned. Pracovní poměr z počátku na d ...

 • Úklidový operátor - odpadář

  Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa (průmyslová zóna Dubice) Kontakt: Míglová Anna, tel.: 731 442 205, e-mail: annamiglova@seznam.cz Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Tato pozice se stará o odpady v celém areálu fabriky, udržuje čistotu ve fabrice, 3směnný provoz. Příplatky za noční směny. Nástup mo ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v České Lípě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Česká Lípa je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.